Официално: Откриват зимния сезон на Картала на 23 декември

Зимният сезон на Картала ще се открие на 23 декември с официална програма. Това съобщи днес на пресконференция кметът на Благоевград Методи Байкушев. Водещи на събитието ще бъдат Игор и Иван. Откриването ще се състои от 11.00 часа като посетителите ги очакват много забавления.

Ще бъде направена организация на движението, така че всички, които решат да станат част от празника да се чувстват комфортно и да има къде да паркират, а не да се налага да оставят колите си по протежението на пътя. Откриването на сезона трябваше да се състои миналата събота, но поради лошите  метеорологични условия  това не можа да стане.

 

 

Свързани новини

Жители на благоевградското село Зелен дол на протест! Скочиха срещу Румен Томов заради безводието

vesito

Удар по джоба на пушачите: Цигарите скачат с над 2 лева, кафето също расте

vesito

Днес празнуваме Тодоровден!

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.