Зловеща находка: Откриха труп в Благоевград

Служители на МБАЛ Благоевград откри разложен труп на мъж в стара постройка „бившата кухня“ на благоевградската болница. Полицията прави оглед на мястото. Според източник на Pirinsko.com, намереният труп е на 60-годишен мъж от ромски произход, който обитавал старата сграда от дълго време.

Източник: Pirinsko.com

Свързани новини

Туристически агенти и туроператори от различни европейски държави на посещение в община Банско

vesito

Седем партии изпаднаха от борбата за местна власт

vesito

Информационна среща за представяне на реализирани дейности по проект „River PLUS“ бе проведена в община Струмяни!

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.