Горещините идват: Община Кресна с важен апел към гражданите

ВНИМАНИЕ! Започват най-горещите дни от годината!
С повишаването на температурите се увеличава и рискът от възникване на пожари в горски, земеделски и урбанизирани територии.
Община Кресна апелира към всички жители и гости на общината да бъдат особено внимателни и отговорни:
🚫 Не палете огън на открито;
🚫 Не изхвърляйте фасове, кибрити и стъклени отпадъци в природата;
🚫 Не допускайте запалване на сухи треви и растителни отпадъци;
🚫 Не паркирайте автомобили върху суха растителност;
☎️ При забелязан пожар незабавно сигнализирайте на телефон 112.
Нека бъдем отговорни към природата, имуществото и живота на хората!
Една искра е достатъчна, за да причини щети, които природата възстановява с години.
‼️Да пазим нашия роден край! Да пазим природата!

Свързани новини

Кметът на Сандански за случая с починалото бебе: Най-големият проблем е хроничният дефицит на кадри в болниците

vesito

Нарушено водоподаване в с.Селище, махала „Ерделска”, гр. Благоевград от днес

vesito

Община Банско със заключителна презентация за обновеното изкуствено осветление в града

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.