Шефът на дирекция “Социално подпомагане” в Благоевград Александър Балев пребори коронавируса и споделя: Никой не е застрахован от нищо!

Директорът на дирекция “Социално подпомагане” в Благоевград Александър Балев пребори коронавируса и вече се чувства добре.

“ Никой не е застрахован от нищо“, коментира той пред ИА “Региона“ и обясни,че в момента е под карантина и спазва всички разпоредби на министерството на здравеопазването.

Преди няколко дни Александър Балев даде положителен резултат за Ковид-19, като и петима души от дирекция “Социално подпомагане” в Благоевград. Един човек вече е напълно излекуван и се е върнал на работното си място.

10 са новите потвърдени случаи на коронавирус в Благоевградска област за изминалите 24 часа по данни на Единния информационен портал.

Свързани новини

Банско откри Световната купа по сноуборд

vesito

Времето днес, прогноза за вторник, 26 декември

vesito

Тъжна вест! Почина уважавана преподавателка от Математическата гимназия в Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.