Екипът на Община Разлог отбеляза пенсионирането на Емилия Даракчиева.

Екипът на Община Разлог отбеляза пенсионирането на един от дългогодишните си служители Емилия Даракчиева. Повече от 42 години Емилия Даракчиева работи в Община Разлог. Тя е родена и израснала в гр. Разлог, завършва специалност Геодезия и Картография в гр. Благоевград и от далечната 1982год. е на работа в общинска администрация Разлог. Първоначално започва работа в служба ЕСГРАОН. През годините преминава през Техническа служба, Планов отдел и до пенсионирането си е главен специалист в отдел Екология. Целият екип на община Разлог честити пенсионирането на г-жа Даракчиева и пожелава слънчеви дни, дълги разходки и време, прекарано с любимите й хора.
Заслужено е!

Свързани новини

По проект: Обновяват сградата на читалището в Кюстендил

vesito

В Банско възстановяват работата на Консултативния съвет по образование

vesito

Безплатни медицински прегледи организират в Гоце Делчев

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.