ОбС реши: Ясен Попвасилев ще изпълнява временно длъжността кмет на Благоевград

Ясен Попвасилев временно ще изпълнява длъжността кмет на Благоевград. Това решиха местните парламентаристи в града с 30 гласа „за“, двама се въздържаха.

Ясен Попвасилев ще управлява Благоевград, до провеждането на местни избори. Това се наложи след като преди седмица ВАС обяви решението си, с което Румен Томов е отстранен от поста.

Свързани новини

/Видео/ След запитване на ИА „Региона“: Благоевградчани на двата полюса за маските! Едни смятат, че са напълно излишни, други категорично „за“

vesito

Банско получи отличителния знак за дестинация в ТОП 10 на Lonely Planet за 2025 г.

vesito

Без вода в с. Корница поради саниране на напорен резервоар

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.