Турнирът за Купата на община Петрич събра ловци от Югозапада

Надпревара по ловна стрелба в Петрич!
Десетки ловци от Югозападна България участваха в традиционния турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич. Домакин беше Ловно-рибарско дружество Петрич.
Надпреварата и тази година беше в дисциплина „трап“.
Община Петрич оказа нужното съдействие за подготовката и провеждането на турнира по ловна стрелба, който е включен в програмата за празника на града.
Благодарим за стриктната организация от страна на ЛРД – Петрич.
Поздравяваме участниците в турнира и ги каним следващата година отново да бъдат в Петрич.

Може да бъде изображение с текстово съобщение
Може да бъде изображение с текстово съобщение

Свързани новини

Катастрофа в „Еленово“ в Благоевград

vesito

Камерна опера – Благоевград открива новия творчески сезон с концерт на открито „Viva la misica – колекция оперета“

vesito

Обвиняем за палеж в Дупница остава зад решетките

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.