Състезатели от България, Румъния и Италия мериха сили в турнир по канадска борба в Благоевград

Международен турнир “Благоевград Оупън “ събра 124 състезатели от цяла България, от съседна Румъния и от Италия.
Най-много спортисти в категория се бориха при юноши над 70 кг (16) и мъже до 85 кг (19).
При мъже дясна ръка (85 кг) състезателят на “Арм спорт Благоевград“ Станислав Терзиев завоюва 2-ро място. Пръв в категорията е Християн Малаков, а трети стана Димо Димитров.
На лява ръка (85кг) първо място спечели Димо Димитров, второ място зае Валентин Господинов, а бронзов медал спечели Християн Малаков.
В категория (70 кг) на дясна ръка Георги Георгиев от “Арм спорт Благоевград“ спечели златен медал, а след него се класираха Росен Наков и Ивелин Милев.