Спират водата на Крупник и Полена в понеделник

”Водоснабдяване и канализация” ЕООД – Благоевград уведомява своите потребители, че във връзка с реконструкция на уличен водопровод по ул. „Кирил и Методий“, с. Крупник, Община Симитли на 13.05.2024 г. (понеделник) в часовете от 08:00 часа до 17:30 часа, ще бъде преустановено водоподаването по ул. „Васил Левски“, ул. „Георги Димитров“, ул. „Яне Сандански“, ул. „Гоце Делчев“, ул. „Хан Аспарух“, ул. „Кресненско въстание“ и с. Полена. Препоръчваме на потребителите, да се запасят с необходимото им количество вода за питейно-битови нужди. Извиняваме се за причиненото неудобство.  От Ръководството на „Водоснабдяване и канализация” ЕООД – Благоевград.

Свързани новини

Времето днес: Краткотраен дъжд след обяд но живакът скача до…

vesito

Стотици благоевградчани се обединиха за възстановяването на църквата „Свети Великомъченик Георги“ в с. Бистрица, над 7000 лв. събра благотворителната хоротека „Ръка за ръка“

vesito

Възрастни се биха в Банско, пострада дете във въргала

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.