След 7 години пауза: Държавното първенство по Таекуон-До ITF отново е в Благоевград

Кметът Методи Байкушев откри Държавното първенство по Таекуон-До ITF в дисциплините спаринг и силово чупене.
„Страхотно е, че Държавното първенство се завръща в Благоевград след 7 години. За нас това е голяма радост. Надявам се да покажете най-доброто от себе си, всичко, за което сте тренирали, и да станем свидетели на прекрасни изпълнения в този изключително красив боен спорт. Спорт, който често ни кара да се гордеем с успехите, постигнати от нашите състезатели по целия свят. Пожелавам на всички – на добър час!“, каза кметът, след което награди част от състезателите, завоювали призови места в своите категории.
Турнирът, който включва и квалификации за националните отбори на България, се провежда днес и утре в зала „Скаптопара“.
В първенството участват 26 клуба от цялата страна с над 500 състезатели, които ще премерят сили в отделните дисциплини и ще демонстрират високо ниво на подготовка, дисциплина и състезателен дух.
Може да бъде изображение с дайс и текст, който гласи '6лaroeBrpaA eral Choi Hong etalCholHongH L 8-2002) 7002 ነጽየ #2'
Няма налично описание на снимката.
Може да бъде изображение с текстово съобщение
Може да бъде изображение с бойни изкуства и текстово съобщение
Може да бъде изображение с бойни изкуства и текстово съобщение
Може да бъде изображение с волейбол и текстово съобщение
Може да бъде изображение с бойни изкуства и текст, който гласи '난녀 5 ITF OIOE'
Може да бъде изображение с текстово съобщение
Може да бъде изображение с бойни изкуства и текстово съобщение
Може да бъде изображение с футбол, волейбол и тълпа

Свързани новини

Разлог се поклони на дейците на Съединението

vesito

Мъж пострада и остана без пари след сбиване в нощен клуб, две жени са задържани

vesito

Безплатни автобуси на Голяма задушница в Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.