Работна среща в Сандански: Фокус върху реда и спокойствието на гражданите

Кметът на община Сандански – Атанас Стоянов проведе работна среща с кметовете на населените места в общината, новият началник на РУ – Сандански – инспектор Светослав Николов и представители на Областната дирекция на МВР.
По време на срещата бяха обсъдени ключови въпроси, свързани със сигурността и спокойствието на гражданите на територията на общината. Акцент беше поставен и върху засилване на превантивните мерки, подобряване на координацията между институциите и ефективното взаимодействие между местната власт и органите на реда.
Специално внимание беше отделено и на подготовката за предстоящите избори, като всички се обединиха около необходимостта от гарантиране на спокойното протичане на изборния процес.
Кметът Стоянов подчерта, че сигурността на жителите остава основен приоритет за общинското ръководство и заяви готовност за продължаване на активното сътрудничество с МВР.

Свързани новини

Благоевград отбелязва Международния ден на хората с увреждания

vesito

Lidl посреща Коледния камион на Кока-Кола в Благоевград

vesito

„Хисарлъка“ с нова атракция: Въжен парк и екопътека откриха на Деня на детето

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.