Нощна акция в Благоевград: задържаха водач след употреба на наркотични вещества

снимка: ИИ

Около 21:30 часа на 10.05.2026 г. на ул. „Иван Михайлов“ в гр. Благоевград, от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е спрян лек автомобил „Фолксваген Поло“, управляван от 37-годишен благоевградчанин. При извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира след употреба на наркотик. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Свързани новини

Силно присъствие на община Банско на три международни туристически изложения

vesito

Благоевград представя годишния отчет за бюджета за 2024 г. и общинския дълг на публично обсъждане

vesito

С полагане на цветя ще бъдат отбелязани 149 години от смъртта на Георги Измирлиев в Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.