Вандалска проява: Разбиха вендинг апарат в болницата в Благоевград

снимката е илюстративна

В 01 РУ-Благоевград е получено съобщение за това, че за времето от 13:00 часа на 18.03.2026 г. до 07:30 часа на 20.03.2026 г. е повреден вендинг апарат за топли напитки, находящ се на втори етаж на болнично отделение към МБАЛ-Благоевград и е извършена кражба на монети на стойност около 100 евро. По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл.195, ал.1, т.3 от НК.

Свързани новини

3х3 футболен турнир в Сандански се превърна в истински спортен празник

vesito

Националното състезание „Мога и зная как“ отново е в Банско

vesito

От понеделник някои от улиците в Сандански ще бъдат еднопосочни

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.