ТРАГЕДИЯ: Баба откри седемесечното си внуче мъртво в леглото!

Трагедия разтърси фамилия в Белица.

В събота преди обед баба откри седемесечното си внуче мъртво в леглото, съобщи Struma.com.

Бил е извикан екип на спешен център, които само констатирал смъртта на детето и не е открил следи от насилие. Според родителите, за които това е второ дете, майката го нахранила, приспала и излязла буквално за минути от стаята.

При прегледа било установено, че бебето е много слабичко, имало здравословен проблем и трудно се хранило, коментират лекари. Каква е точната причина за смъртта му обаче ще установява аутопсия.

Свързани новини

Ниво 2 за ураган и торнадо до часове в България обяви „Метео Балканс“

vesito

„Младежки парламент топли града“: Топли напитки и усмивки за жителите и гостите в Благоевград

vesito

Община Сандански: Тържествено отбелязване на 6 септември – Ден на Съединението

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.