Тестват системата BG-ALERT в област Благоевград

Предстоящият тест на системата BG-ALERT в област Благоевград ще бъде на 22.11.2023 г. – 12:00 -12:30 ч.

Област Благоевград ще бъде включена и в националния тест, който ще се проведе на 29.11.2023 г. от 12:00 -12:30 ч.

Тестовото съобщение, което ще бъде разпространено в съответните региони по дати, се очаква да бъде получено на мобилни устройства, поддържащи технологията Cell Broadcast Service и ще бъде съпроводено със специфичен звуков сигнал и вибрация, дори и при активиран тих (безшумен) режим на устройството, съобщиха от областната администрация в Благоевград.

Свързани новини

Проявите в чест на Националния празник започват ден по-рано в община Петрич

vesito

Честит Никулден! Празнуват рибарите, моряците и банкерите

vesito

13 сгради в община Кюстендил с одобрено финансиране за енергийно обновяване по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.