Сандански се прекланя пред делото на Левски

Пазим името ти, Апостоле и помним делата!
На 19.02.2024 г. (понеделник) на паметника на Васил Левски, от 11:00 ч., Сандански ще отбележи 151 години от гибелта на Апостола на свободата.
В церемонията ще вземат участие: Общински духов оркестър „Емил Кирянов“, Фолклорна формация „Славеи“ и децата от детските градини „Радост“ и „Дора Габе“.
„В минута за поклон да помълчим, не е достатъчно, не може и не стига…“.

Свързани новини

Кутия за писма до Дядо Коледа поставиха във фоайето на Община Дупница

vesito

Международен обучителен курс за спасителни кучета в Банско

vesito

Българските традиции живи: Детска група от Банско с бронзов медал на фестивала „Сурва“ в Перник

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.