Сандански бе домакин на Благотворителен Коледен турнир „Коледни ангели“

Благотворителен Коледен турнир „Коледни ангели“!
Магията на Коледа ни завладя. Сандански бе домакин на II Благотворителен Коледен турнир „Коледни ангели“, организиран от Спортен клуб по художествена гимнастика „Вихрен“ – Сандански!
Турнирът, който се превърна в красива предколедна приказка, бе с благотворителна кауза и завърши с много награди, нови приятелства и незабравими спомени за всички участници!

Свързани новини

Община Благоевград подменя над 2800 улични лампи с нови LED осветителни тела

vesito

Община Благоевград представя днес идеите за актуализиране на План за интегрирано развитие 2021-2027 г.

vesito

Абитуриент-кукер в Разлог

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.