Община Дупница възстанови и лакира счупените пейки в градинката на ул. „Цар Симеон Велики“

Община Дупница възстанови и лакира счупените пейки в градинката на ул. „Цар Симеон Велики“.
В близките дни предстои възстановяване и на счупения дървен под на комбинираното детско съоръжение в градинката. Това е поредния ремонт на увредени пейки и съоръжения на територията на общината. От общинското ръководство призовават гражданите да бъдат по отговорни и всеки, който види подобна вандалска проява да сигнализира в общината.

Може да бъде изображение с тревна площ
Може да бъде изображение с мерителна пръчка

Свързани новини

Камерна опера и Ансамбъл „Пирин“ излизат на голямата сцена на пл. „Македония“ в Благоевград

vesito

Община Благоевград, ЮЗУ „Неофит Рилски“ и АУБ се обединяват в първото мащабно събитие за студенти в Благоевград

vesito

Екшън на магистрала ‘Струма’: Жени се сбиха пред очите на Карлос Насар (Видео)

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.