ВиК Благоевград завърши пореден ремонт на водопроводната мрежа в Гоце Делчев

Приключи ремонтът на съществуващия уличен водопровод по ул. „Ореляк“ в гр. Гоце Делчев.
Ремонтните дейности обхванаха участъка от о.т. 76 през о.т. 78 и о.т. 79 до о.т. 84 по плана на града.
Извършените дейности са част от Инвестиционната програма за 2026 г. и са насочени към подобряване на водоснабдителната инфраструктура и повишаване на надеждността на услугата.
Продължаваме да работим за модернизирането на ВиК мрежата и за осигуряването на по-качествени услуги за потребителите.

Свързани новини

По-добри условия за спорт и обучение: Започва обновяването на двора и спортната площадка на Първо ОУ в Сандански

vesito

Завърши ремонтът на ул. „Свобода“, стартира обновяването на ул. „Пирин“ и разширение пред ГКПП „Кулата“

vesito

Бившият кметски наместник на Делвино В. Тодоров: Не може някой да деребейства със служебни църковни пари! Внесе сигнали за злоупотреби до прокуратурата и НАП

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.