Петя Буюклиева отпразнува рождения си ден в Благоевград

Популярната българска певица Петя Буюклиева отбеляза рождения си ден в Благоевград след участието си в спектакъла „Концерти с кауза 2026“, който се състоя в зала „Яворов“.

Празненството се проведе в хотелски комплекс в града, където певицата събра свои колеги, приятели и гости след края на концерта. За присъстващите беше организирана официална вечеря.

Сред гостите бяха музикантите Христо Ламбрев, Илия Ангелов, Васил Стоев, Пейо Пеев и членовете на група „Спринт“, както и изпълнителите Галя Георгиева и Атанас Лазаров от „Дует с кауза“.

По повод рождения си ден Петя Буюклиева благодари за отправените поздравления и вниманието на своите приятели и колеги.

Свързани новини

Община Банско даде начало на проект за модернизиране на изкуственото осветление в град Добринище и селата Места и Филипово

vesito

Дневен хороскоп за 19 януари: сериозен разговор за Везни, добри печалби за Близнаци

vesito

Кметът на Кюстендил Огнян Атанасов с отчет за първите 100 дни управление

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.