Служители на МВР и Агенция „Митници“ разкриха склад за нелегално гориво в частен дом

Снимката е илюстративна

На 17.09.2025 г., от полицейски служители на РУ-Сандански е проверена къща в с. Струмяни, обитавана от 42-годишен мъж, където са открити около 49 пластмасови туби с различна вместимост, съдържащи общо около 656 литра течност с мирис на дизелово гориво. Течността е иззета от служители на Агенция „Митници“. Образувано е досъдебно производство.

Свързани новини

„Непреходна вечност“ в Елешница обедини Балканите чрез красотата на автентичната носия

vesito

Мотоциклетист загина край Сандански

vesito

Община Сандански отбеляза тържествено Деня на Независимостта на България

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.