Сандански отбелязва 140 години от Съединението на България

На 6 септември, от 11:00 ч., пред Паметника на загиналите във войните в Сандански ще се състои тържествен ритуал по полагане на венци и цветя по повод 140 години от Съединението на Княжество България и Източна Румелия.

Община Сандански кани жителите и гостите на града да се присъединят и заедно да отдадат почит и признателност към подвига на нашите предци!

Свързани новини

Обрат с ваучерите за храна! Плащаме и сметката за ток

vesito

Информационен бюлетин на ОДМВР-Благоевград

vesito

Признателност към доброволците: Благоевград посрещна старта на мащабната кампания на БЧК за уязвими граждани

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.