Рок заряд даде старт на летните музикални уикенди в Благоевград

С рок настроение започна първият от поредицата музикални летни уикенди в Благоевград. Тази вечер на сцената на площад „Георги Измирлиев“ излязоха легендарната банда „Контрол“, обичаната рок група „Хоризонт“ и певецът и пианист Христо Ламбрев. Вечерта премина под звуците на електрически китари, барабани и добре познати български рок хитове, които публиката бурно аплодира.
Площадът се превърна в голяма открита сцена, където жители и гости на Благоевград се събраха заедно, за да отпразнуват лятото с музика.
 На сцената като водещ се включи Виктор Кападжиев.
Музикалните вечери в Благоевград продължават и утре, 13 юли (неделя). Талантливият Тино ще ви очаква на сцената в 20:00 часа, заедно с Емили и Константина, които ще създадат много настроение и ще огласят центъра на града с обичана музика.
Следващите два уикенда също ще бъдат изпълнени с музика:
На 19 юли сцената ще бъде завладяна от Coolden и Valentina Vox
На 20 юли ще пеят Лилия Семкова и формация „Българска усмивка“
Финалният уикенд – 26 и 27 юли – ще бъде част от тридневния форум „Ела(си) в Благоевград“, когато пристигат RDMK, Люси, Вяра, Мария, Бела, Габи, Дичо и Вокално студио „Фа Диез“.
Може да бъде изображение с 5 души, китара, тълпа и текстово съобщение
Може да бъде изображение с 4 души и китара
Може да бъде изображение с 3 души, китара и тълпа
Може да бъде изображение с 9 души и улица
Може да бъде изображение с 6 души, брада и Стари мост
Може да бъде изображение с 11 души и тълпа

Свързани новини

Конкурс-рецитал в Благоевград, посветен на народните будители

vesito

Съдът отмени заповед на Р.Томов за уволнението на диригента на ансамбъл “Пирин”, общината осъдена да плати 6960 лв.

vesito

Епископска хиротония поставя началото на празничните богослужения в Стара Загора

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.