Жена е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Струма“

Млада жена е с опасност за живота след катастрофа край Дупница. Пътнотранспортното произшествие е възникнало снощи около 23.50 часа на АМ „Струма“ – на изхода от тунел „Блатино“.

20-годишна водачка на лек автомобил, движейки се със несъобразена с пътните условия скорост в посока Благоевград, е загубила контрол над автомобила и се е ударила в мантинела.

Пострадалата е настанена в дупнишка болница с черепно-мозъчна травма и опасност за живота. Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.

Свързани новини

Времето днес, събота 3 август: Жълт код за опасна жега в 18 области на страната

vesito

Pеализират общински проект „Създаване на Младежки център- гр. Гоце Делчев“

vesito

Кметът Методи Байкушев представи отчет за 2024 година-Нов подход и положени основи за развитие на община Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.