Успех на доброволческата акция „С любов към дърветата“ в Банско

Проведената в края на миналата седмица акция „С любов към дърветата“ за почистване на дърветата в градския парк от паразитното растение бръшлян, беше много успешна, отчитат специалистите от Общинска администрация. Тя беше организирана по инициатива на доброволци, които участваха с безвъзмезден труд за отстраняване на бръшляна от стволовете на дърветата в парка. Почистени бяха повече от 50 дървета.
В акцията се включиха ученици от ПЛТГ „Никола Вапцаров“ с ръководители инж. Красимир Петаков и инж. Елена Ласкова, служители на Кемпински хотел Гранд Арена Банско и общински служители.

Свързани новини

Банско бе домакин на кръгла маса „Диалог на политиките“ в рамките на проект „Caring Communities“

vesito

В Ямболско бесни: Съобщението за градушка от BG-ALERT дошло 40 минути след апокалипсиса

vesito

С инвестиции за милиони Разлог е напът да стане икономически лидер на Пиринско

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.