С уникално лазерно шоу, много музика и танци Сандански ще отбележи настъпването на новата 2024 година!

С богата празнична програма община Сандански ще отбележи настъпването на Новата година.
На 31 декември, в 23:30 ч. на площад „България“ всички жители и гости на града и общината ще посрещнат заедно новата 2024 година.
В празничната програма участие ще вземат Общински духов оркестър „Емил Кирянов“, Йордан Николов и „Пиринско тройче“, Володя Стоянов, Карамфил Божиков и Мъжката фолклорна група към НЧ „Отец Паисий – 1919“, гр. Сандански.
Посрещането на новата година ще се превърне в истински празник с много музика и танци, а уникално лазерно шоу ще превърне вечерта в истинска светлинна експлозия.
Община Сандански кани всички жители и гости на града да се присъединят към празника на площад „България“.
Нека заедно посрещнем новата 2024 година!

Свързани новини

Футболисти от с. Брезница гостуваха на кмета на Гоце Делчев

vesito

152-та годишнина от гибелта на Васил Левски ще бъде отбелязана в Гоце Делчев

vesito

Фотоизложбата „Съкровищата на Кюстендил“ очаква посетители до 10 септември

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.