Шофьор на камион направи голяма поразия край Селище

Пътно произшествие стана вчера около 12:25 часа на път III-106 между с. Селище и Благоевград.

Товарен автомобил „Щайер“ с 63-годишен водач от гр. Кочериново, движейки се с вдигнат кран в посока от с. Селище към гр. Благоевград е ударил и увредил стълб в периметъра на пътното платно с монтираните на него камери, в резултат на което стълбът е паднал и е увредил пътна мантинела. При инцидента няма пострадали хора. Нанесени са материални щети.

Водачът на автомобила не е изпълнил задълженията си на участник в ПТП и е напуснал местопроизшествието. След проведени мероприятия, същият е установен от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград.

По случая е образувано досъдебно производство.Сн.архив

Свързани новини

Дръзка кражба на мотоциклет: Купувач избяга с „Кавазаки“ по време на пробно каране

vesito

Маскиран подпали семейна кола в двора им

vesito

Любчо – търговец: „Аз продавам само бараковска ягода

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.