Слабо земетресение край Разлог!

Слабо земетресение с магнитуд 2.5 е регистрирано днес в 11:34 ч. българско време. По данни на НИГГГ епицентъра на труса е на 14.9 км. западно от град Разлог, на 92 км. от гр. София.

Земетресението е слабо усетено от жителите на с. Брежани, на 8.0 км. от епицентъра.

Свързани новини

Платформата „СигналИн“ на Община Благоевград с награда на публиката от „Свободен електрон“ 2025

vesito

Задържаха благоевградчанин, шофирал дрогиран

vesito

Кметът на Дупница за изчезналата Ивана: Някой в момента води ли разследване, каква е основната версия?

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.