Трима загинали и 28 ранени за изминалото денонощие у нас

Трима души са загинали, 28 са ранени при 20 тежки катастрофи през изминалото денонощие в страната, съобщи МВР. В София са станали едно тежко и 38 леки пътнотранспортни произшествия. Ранен е един човек.

От началото на май на територията на страната са настъпили 432 произшествия, при които живота си са изгубили 28 души, 540 са ранените. От МВР посочват, че от началото на годината в страната са станали 2151 катастрофи, при които са загинали 140 души, а ранените са 2693 души.

Свързани новини

Благотворителен базар „ДА ПОМОГНЕМ НА БЕБЕ АСЕН“ организират в Разлог

vesito

Продължават ремонтните дейности по благоустрояване на улици в Петрич

vesito

Църквата чества Събор на Св. Архангел Гавриил

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.