Спипаха 23-годишен от Благоевград да шофира напушен

При проведена акция по линия на противодействие на съхранението и разпространението на наркотични вещества, вчера на ул. „Иван Михайлов“ в гр. Благоевград е извършена проверка на лек автомобил „Санг Йонг Рекстън“ с 23-годишен водач от града.

С техническо средство е установено, че същият е шофирал след употреба на наркотици, а у него е намерено и иззето около 10,28 грама наркотично вещество, реагиращо положително на амфетамин.

В хода на работата по случая, от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е проверено обитаваното от лицето жилище в града, където е намерена и иззета около 1,9 грама марихуана. По случая е образувано досъдебно производство.

Свързани новини

Плейофи: ВК „Благоевград“ срещу ВК „Елит“ (Силистра) – елате и подкрепете нашите момчета!

vesito

Празнично и тържествено честване на 24 май в община Банско

vesito

Кюстендил посреща XIX Международен фолклорен конкурс „Пауталия“ – три дни в ритъма на традициите

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.