Пиян шофьор с над 2 промила заловен на централен булевард в Благоевград

От полицейски служители на 02 РУ-Благоевград, около 15:40 часа на 26.03.2026 г. на бул. „Св. Димитър Солунски“ в гр. Благоевград е спрян лек автомобил „Опел Астра“, управляван от 61-годишен благоевградчанин. В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 2,13 промила алкохол в издишания от него въздух. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.

Свързани новини

ОИК реши: Край на кметуването на Румен Томов

vesito

С 3 месеца се удължава крайният срок за кандидатстване по процедурата за подмяна на отоплителни уреди в Благоевград

vesito

Малчугани от детските градини в Благоевград мерят сили в спортен празник „Здрави и щастливи деца“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.