Пет медала за борците от Спортен клуб по борба Би Риал-Сандански

На провелото се Държавно лично първенство по свободна борба за възраст „Деца“ клубът се представи с 15 състезатели и завоюваха общо 5 медала:
????Теодор Иванов
????Филип Манолев
????Валентин Гушков
????Даниъл Петков
????Николай Дечев
Поздравления за всички състезатели от Спортен клуб по борба „Би Риал“ и техните треньори – Кирил и Янко Ханджийски.

Свързани новини

Кандидат-кметът на Благоевград Андон Тодоров и местни бизнесмени на среща с шефа на Търговската камара в Солун заедно изковаха екшънплан за излизане на града от кризата
С Индустриалната зона още в първата година ще се открият 500 работни места, в община Благоевград трябва да се назначи  зам.-кмет по предприемачество и европроекти, категоричен е  Андон Тодоров

vesito

Втори мач ще играят юношите на Политехника Дупница

vesito

Празничен юбилей: Професионална техническа гимназия- Сандански отбеляза 50 години

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.