От днес стартира ремонтът на ул. „Елин Пелин“ в Благоевград!

От днес стартира ремонтът на ул. „Елин Пелин“ в Благоевград!
След приключването му значително ще се подобрят условията за хората, които живеят там, особено в дъждовни дни като днешния. Това написа във фейсбук кметът Методи Байкушев. Той уточни, че улицата, която в момента е на земна основа, ще бъде асфалтирана, ще бъдат изградени тротоари, ще поставим и модерно улично осветление. Срокът за изпълнение е 120 календарни дни.

Свързани новини

Сложни езикови задачи решават ученици от цял свят в Банско

vesito

Благоевград почете 154 години от рождението на Гоце Делчев

vesito

Кметът на Кюстендил сключи споразумения с МРРБ за финансиране на приоритетни инфраструктурни обекти на обща стойност 13 млн. лв.

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.