Маскирани обраха инкасо автомобил в Ихтиман

Двама мъже обраха инкасо автомобил в Ихтиман, съобщи 24 часа.

Двама маскирани мъже са нападнали автомобила и са отнели сума между 60 000 и 80 000 евро, след което са избягали с кола. Полицията незабавно е влязла в дирите им и е започнала преследване, при което двамата са били задържани.

Отнетите пари са открити, а на мястото на инцидента продължават действията по разследването.

Очаква се по-късно на жп гарата в Ихтиман брифинг от директора на ОДМВР-София старши комисар Тихомир Ценов. Той ще предостави повече информация за полицейски действия, при които са разкрити извършителите на тежко криминално престъпление.

Свързани новини

Жителите на село Бело поле научиха как да заменят безплатно старите си отоплителни уреди с екологични алтернативи

vesito

Времето днес, прогноза за неделя, 13 октомври

vesito

След 10 години чакане: Започва ремонт на ГКПП „Станке Лисичково“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.