Крадец задигна пари и бижута от къща в с. Баня

сн. google

Полицейски служители на РУ-Разлог работят по получен сигнал за това, че между 19:30 часа и 23:50 часа на 07.11.2025 г. е отнета сумата от около 1600 лева и златен синджир от къща в с. Баня, в която е проникнато през отворен прозорец. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Свързани новини

С грижа за околната среда- Започват проверки за нерегламентирано изхвърляне на отпадъци от автосервизите и сервизите за гуми в Благоевград

vesito

Спират водоподаването в района на Митница, гр.Благоевград

vesito

Почина уважаван преподавател в ЮЗУ

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.