Кметът Красимир Герчев с поздрав по повод Свети Мина

На 11 ноември Българската православна църква почита Свети Мина. Той е известен чудотворец и великомъченик, считан за покровител на семейството, сираците и бездомните според народната традиция.

Да отправим своите чисти молитви към светеца за здравето на децата и благополучието на домовете ни, както повелява обичаят. На всички Вас пожелавам топлина в огнището и надежда за нас и нашите близки!

Честити да са тези, които носят имената Мина, Минка, Минко, Минчо, Виктория, Виктор и техните производни! Свети Мина да ги закриля, здравето и успехът да ги съпътстват навсякъде!

Честит празник!

Кмет на Община Разлог: Инж. Красимир Герчев

Поздрав на кмета на Община Нова Загора по повод Свети Мина

Свързани новини

„Джамала“ събира миналото и бъдещето – Кюстендил кани на празнично шествие

vesito

ЕРМ ЗАПАД ОБЕЗОПАСЯВА 6600 СТЪЛБА И ПОСТАВЯ 4900 ДИВЕРТОРА, ЗА ДА НАПРАВИ МРЕЖАТА В ЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ БЕЗОПАСНА ЗА ПТИЦИТЕ
Дружеството представи в Мездра напредъка по двата проекта, които изпълнява по програма LIFE

vesito

Времето днес, прогноза за събота, 18 януари

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.