Звезди на българския рок и поп се събират за концерт с кауза в Сандански

Спринт и Приятели“ показа, че българската музика не е просто спомен от миналото, а жива енергия, която продължава да вдъхновява поколения.
На 25 юни 2026 година от 20:00 часа, в Летен театър, Сандански ще се съберат музиканти, приятели, бизнес партньори и хора с големи сърца.
На сцената ще излязат едни от най-обичаните имена на българската рок и поп сцена. Валди Тотев от легендарните Щурци, Христо Ламбрев от Сигнал, Илия Ангелов от Диана Експрес, Васил Стоев от група Импулс, емблематичната и обичана певица Петя Буюклиева, Дует WELL, Дует „С Кауза“.
Всички те вярват, че когато обществото се обединява около една добра идея, се случват чудеса. А най-красивото доказателство за това вече е факт – първото бебе, родено благодарение на средствата от концертите с кауза. Така рок музиката обединява музикантите на сцената, но и дава надежда за нов живот. Музиката продължава…а заедно с нея се раждат и нови мечти.
Те заедно със Спринт изпълняват едни от най-обичаните български хитове.
Водещи са Дует „С Кауза“ – Галя Георгиева от „Жени с кауза“ и Атанас Лазаров, който е и създател на международния телевизионен проект Destinations TV.
С много настроение, емоция и уважение към българската музика те повеждат публиката през една вечер, изпълнена с незабравими хитове и силни послания.
Атмосферата е изпълнена с енергия и топлина. Хората не просто слушат музика – те са част от кауза. Всяка песен, всеки аплодисмент и всяка усмивка се превръщат в незабравима емоция.
Всички те доказват, че сцената може да бъде не само място за изкуство, но и платформа за истински каузи.
„45 години Спринт“ не са просто юбилей – това е историята на българския рок. Най-голямата ни радост е, че тази музика днес помага на една истинска кауза. Когато виждаш как песните могат да донесат надежда и нов живот, разбираш, че всичко си е струвало“, сподели Пейо Пеев, основател на група СПРИНТ и организатор на събитието.
Това е продължение на една по-голяма мисия. „Ще продължим да обикаляме България с концерти с кауза, защото вярваме, че музиката може да обединява хората и да създава чудеса“, добавя голямата Петя Буюклиева.

Свързани новини

Безплатни кинезитерапевтични консултации за жителите на община Банско

vesito

Времето днес, прогноза за четвъртък, 23 януари

vesito

Безплатни прегледи с уролога д-р Галя Музикаджиева в Разлог

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.