Великденски благотворителен базар в Сандански

На 2 април /четвъртък/, от 16:30 ч. община Сандански организира традиционен Великденски благотворителен базар на пл. „България“.

Всички детски градини, училища и социални центрове и услуги вече подготвят своите ръчно изработени великденски сувенири, зайчета, яйца, лакомства, картички и още много предмети, с които да украсим и внесем настроение в домовете си. Събраните средства от базата ще бъдат информирани в подкрепа на нуждаещите се!

Всеки, закупил великденски предмет, не само ще украси своя дом с ръчно изработена вещ, но и ще помогне Великден да бъде още един повод да сме по-добри и усмихнати.

Може да бъде изображение с текстово съобщение

Свързани новини

Вижте къде и как Лео Бианки отпразнува ергенското си парти /снимки/
Популярният готвач избра СПА перлата на България за своето запомнящо се ергенско парти, в компанията на най-близки приятели

vesito

Кметът на Благоевград забрани палене на огън на Сирни Заговезни

vesito

Планирано спиране на водата в Благоевград – вижте засегнатите улици

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.