Благоевград събра бизнес и финансови експерти на форум за инвестиционни възможности

Заместник-кметът Боряна Шалявска откри регионална среща с бизнеса „Финансови и инвестиционни инструменти за развитие на бизнеса“, която се проведе в зала 5 на Община Благоевград.
„Убедена съм, че подобни формати създават условия за изграждане на устойчиви връзки и превръщане на добрите идеи в конкретни решения. Обсъждат се реални перспективи за развитие на бизнеса и инвестициите“, заяви заместник-кметът по време на откриването.
Тя подчерта значението на диалога между местната власт, бизнеса и финансовите институции, както и необходимостта от последователни усилия за насърчаване на инвестиционната активност в региона.
В рамките на инициативата бяха представени възможностите за финансиране и конкретни инструменти в подкрепа на предприятията.
Събитието събра представители на Съвета по инвестиции към Българската търговско-промишлена палата, Baker Tilly, Българската агенция за експортно застраховане ЕАД, Ebury България и Уникредит Булбанк.

Свързани новини

Методи Байкушев: Гласувах за по-добро бъдеще на децата ни, за спокоен и осмислен живот на възрастните хора, за работа и достойно заплащане

vesito

Ученици от РПГ „Никола Стойчев“ подариха мартеници на ръководството на Община Разлог

vesito

Ансамбъл „Пирин“ отбеляза 70 години от основаването си

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.