Училище и две детски градини обновени в Гоце Делчев

Училище и две детски градини са обновени по проект „Обновяване на образователната инфраструктура в град Гоце Делчев“, финансиран по оперативна програма „Региони в растеж“. Проектът завършва през 2020 г. и с него се обновяват Второ основно училище „Гоце Делчев“, както и детските градини „Калинка“ и „Радост“, а стойността на проекта е около шест милиона лева, каза за БТА кметът на община Гоце Делчев Владимир Москов.

Свързани новини

Съдът отряза протест на Томов, след забрана на ОбС да се правят обществени поръчки…

vesito

Кметът Методи Байкушев награди шампионите от ТК „Фолкън“, представили достойно Благоевград и България по време на европейско първенство по таекуон-до ITF в Словения

vesito

Въвежда се режим на водата в четири населени места -община Струмяни

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.