Ужас! Антирекорд за денонощие: 330 нови заразени с COVID-19 у нас, Благоевград – 19

330 са новите положителни проби през последното денонощие при направени 3686 теста по данни на Единния информационен портал.

Така общият брой на положителните случаи в страната от началото на епидемията достигна 6672 души.

Най-много новозаразени има в столицата – 140 и в Пловдив – 42-ма. Разпределението по останалите области е: Благоевград – 19, Бургас – 5, Варна – 21, Велико Търново – 13, Враца – 3, Габрово – 2, Добрич – 8, Кърджали – 5, Кюстендил – 10, Ловеч – 1, Монтана – 2, Пазарджик – 2, Перник – 9, Плевен – 4, Разград – 2, Русе – 6, Силистра – 1, Сливен – 3, Смолян – 5, София област – 23, Стара Загора – 1, Търговище – 2, Ямбол – 1.

В болница остават 525 пациенти, 28 от тях – в тежко състояние.

Расте и броят на починалите – с трима повече за последните 24 часа.

Свързани новини

Александровска болница иска 27 000 лв. от семейство, за да предаде тялото на покойната им дъщеря

vesito

Безплатни прегледи с уролога д-р Галя Музикаджиева в Разлог

vesito

Област Благоевград с 11 нови случаи на коронавирус, 86 са регистрирани в страната през последното денонощие

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.