Тъжна вест! Трета жертва в лекарското семейство Вакльови

Белица за трети път потъна в траур. Тази сутрин битката с коронавируса изгуби и Ава Вакльова- съпруга и майка на починалите двама медици от Краище. Ава не успя да пребори коварния вирус въпреки усилията на медиците от Пирогов. Тя си отиде от този свят четири дни, след като община Белица отдаде почит към паметта на уважаваните и обичаните й съпруг и син.

Източник: В.“Струма“

Свързани новини

Започва втори етап за записване в детски ясли на територията на община Благоевград

vesito

Община Банско с нова фейсбук страница

vesito

Първо заседание на РИК-Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.