Тъжна вест! Отиде си активист на ВМРО в Благоевград

Днес ни напусна нашият приятел и съмишленик Огнян Узунов от Благоевград. Той почина след боледуване, съобщиха от ръководството на ВМРО в града.

Оттам изразяват искрени съболезнования на семейството и близките му. Страдаме за загубата заедно с Вас!

Оги бе прекрасен човек, пълен с доброта и винаги готов да се отзове, за да помогне на човек в нужда. Той отговаряше за дейността на ВМРО в Благоевградска област. Работеше всеотдайно с всички структури на партията от региона. Достоен човек, с огромен авторитет в Благоевград.

Свързани новини

Община Сатовча отбелязва празника 3-ти март

vesito

Формираха работна група за определяне размера на таксата за битови отпадъци в Банско

vesito

Бомбата на годината! Андон Тодоров разкри схемата! Връщат минералната вода на благоевградчани! ОбС шефът с писмо до кмета да се внесе незабавно иск в съда за обявяване на нищожност на договора!

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.