Тази неделя: На килийното училище в село Габрово

Малки и по-големи деца могат да посетят тази неделя, 16 юни, килийното училище при храм “Св. Георги” в благоевградското село Габрово.

„Ще си поговорим за това как да се държим в храм и какво е неговото устройство. Разбира се, че ще има и игри и забавления за всички. Началото е трудно, но с Божията и вашата помощ всичко е възможно!“, отправи поканата кметският наместник на селото Борислав Ханджийски.

Заниманията в килийното училище ще започнат от 12.00 часа на 16 юни 2024 г.

Свързани новини

Сандански чества 112 години от своето Освобождение

vesito

Редовно заседание на Общински съвет Банско

vesito

След 7 години пауза: Държавното първенство по Таекуон-До ITF отново е в Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.