Скъпи гости посетиха Община Благоевград в деня на Баба Марта.

Деца от дневен център „Зорница“, Дневен център за подкрепа, Център за деца или пълнолетни лица с тежки множествени увреждания и Дневен център за пълнолетни лица с увреждания „Светлина“ посетиха кмета Методи Байкушев и му връчиха мартеници за здраве.
Сред гостите днес бяха и прекрасни деца в традиционни носии от Центъра за личностно и творческо развитие на децата на Благоевград.
В знак на благодарност кметът ги посрещна със специално изработени сладки във вид на мартеници и пожелания за здрава и успешна година.
Община Благоевград Ви пожелава честита баба Марта! ⚪

Свързани новини

КОФФИ ДИСТРИБЮШЪН ЕООД – специализиран магазин за кафе и вендинг автомати

vesito

/Видео/ Инж. Румен Томов: С инвеститорите говорим на един език

vesito

Ансамбъл „Българе“ с впечатляващ концерт-спектакъл в Добринище

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.