Ротари клуб Петрич дари техника за нуждите на местната Пътна полиция

С благодарност към Ротари клуб Петрич, техническо средство – алкохоломер Alcotest 7510 беше дарено за нуждите на КАТ – Пътна полиция в Петрич.

Дарението беше предоставено на Областна дирекция на МВР – Благоевград чрез Община Петрич, с цел уредът да бъде използван от Районно управление – Петрич. Алкохоломерът е преминал всички необходими сервизни проверки и има гаранционен срок, което гарантира надеждността му в ежедневната работа на пътните полицаи.

От страна на общината и КАТ беше изразена специална благодарност към Ротари клуб Петрич за инициативата и постоянната подкрепа в полза на обществото. Партньорството между институциите и клуба е пример за успешна съвместна работа и принос към безопасността на пътя.

„Благодарим на Ротари клуб Петрич за подкрепата през годините и за каузите, реализирани в полза на обществото. Надяваме се сътрудничеството да продължи и в бъдеще“, заявиха от общината.

Свързани новини

Кметът на Сатовча Арбен Мименов с поздравителен адрес по повод 1-ви март-Деня на самодееца

vesito

Тъжна вест! Дългогодишен директор на Езикова гимназия „Акад. Людмил Стоянов“ почина от коронавирус

vesito

Премиера в Петрич на историческия трилър „Мистерии в Хераклея Синтика“ на 16 май

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.