Разлог на върха! Младите волейболисти на „Пирин“ доминират в Югозападна България

ГОРДИ! Юношите на Волейболен клуб „Пирин“ – есенни първенци в групата
Отборът на Пирин (Разлог) завърши като есенен първенец в група Б (обхваща клубовете от Югозападна България) в първенството по волейбол за юноши под 20 години.
В последния кръг волейболистите на Пирин победиха Етрополе с 3:0 (25:15, 25:12, 25:20). С това представителите на Разлог приключиха сезона с 5 победи от 5 мача, като са на върха с 15 точки и само 2 загубени гейма.
Равностойност цари в тази група, като три отбора – Миньор (Перник), Етрополе и Благоевград следват в класирането с еднакъв актив от 3 победи и 2 загуби. Тази ситуация спечелените точки решават временното класиране.
На втора позиция след есенния дял е Миньор, който в последния кръг се наложи над Марек (Дупница) с 3:0. Така перничани са в подножието на върха с 10 точки.
Трети в таблицата е съставът на Етрополе с 9 точки.
На четвърто място приключи тимът на Благоевград с 8 точки.
Съставът на Ботев (Ихтиман) е на пета позиция с 1 победа, 4 загуби и 2 точки.
На последното, шесто място, е Марек (Дупница) без успех и с 1 спечелена точка.
източник и снимки:bgvolleyball.com

Свързани новини

Стотици благоевградчани се обединиха за възстановяването на църквата „Свети Великомъченик Георги“ в с. Бистрица, над 7000 лв. събра благотворителната хоротека „Ръка за ръка“

vesito

Ученик от Благоевград удари учител по корема

vesito

Зловеща загадка в Камено: Мъж е открит с прерязано гърло, близки прикриват ли ужасяваща тайна? (Видео)

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.