Подпалиха две коли на прокурор пред дома му

Снимка: iStock/Getty Image

Две коли, собственост на бившия окръжен прокурор на Търговище Драгомир Сяров, изгоряха тази нощ пред дома му.

От МВР потвърдиха палежа, но не уточниха, че колите са собственост на Сяров, пише NOVA.

Сигналът към телефон 112 е получен на 1 юни около 23:50 ч. При палежа и двата автомобила са напълно унищожени.

Пожарът е погасен от екипи на РСПБЗН-Търговище, а трети автомобил, паркиран в близост, е останал непокътнат. Извършен е оглед на местопроизшествието. По случая е образувано досъдебно производство. Двата автомобила „Хонда“ са били паркирани пред жилищната сграда.

Свързани новини

Поднасяне на цветя и вой на сирени за Деня на Ботев в Гоце Делчев

vesito

55 000 четвъртокласници са на изпит днес и утре

vesito

Драма на рали във Варна: Автомобил помете публиката, има тежко ранени

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.