Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Област Благоевград, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение България, за периода 20.07-24.07.2020 г.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности,  свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла,  подмяна на електромери,  ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение,  присъединяване на клиенти,  кастрене,  профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 20 юли – 24 юли  2020 г,  включително:

 ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица,  квартал,   УПИ,  ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 20.07.2020 г./09:01 – 12:00 ч./ –  Банско:   Еделвайс  3,  Местност Свети Иван  ,  Найден Геров  2,  Симеон Молеров  1,  Сливница  3,  Цар Симеон  86, 88,  Яне Сандански  2

На 21.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  част от с. Гостун

На 22.07.2020 г./08:46 – 16:30 ч./ –  Банско:   Бъндерица  72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51,  Кръсьо Асенов  6, 7, 10, 2, 12,  Местност Парцалето  Хотел Сънрайз,  Местност Шипоцко  1, Апартаментен Комплекс, 4,  Митрополит Пимен  4,  Моратово Езеро  1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А,  Муратово Езеро,  Орце Попйорданов  263, 17, 236 Временно Захранване,  Панайот Хитов  26,  Пере Тошев  12,  Стефан Караджа  76,  Явор  83 А, 42

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   Беласица  12, 6, 1 Къща, 12 Апартамент, 10, 12 А, 9 А, 9, 11, 3,  Бъндерица  72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, 50, 48, 24, 25, 40, 31, 22, 21, 26, 35, 52, 62, 42, 34, 46, 44, 19, 23, 38, 29, 28, 33,  Васил Априлов  8, 13, 12, 15, 11, 10, 31, 9, 19, 6,  Димчо Дебелянов  1, 5, 7, 6, 9, 8, 3, 4,  Кръсьо Асенов  6, 7, 10, 2, 12,  Местност Малка Ливада  Банзиг,  Местност Парцалето  Хотел Сънрайз,  Местност Шипоцко  1, Апартаментен Комплекс, 4,  Митрополит Пимен  4,  Моратово Езеро  1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А,  Муратово Езеро  ,  Орце Попйорданов  263, 17, 236 Временно Захранване,  Палиго Ден  17, 10,  Панайот Хитов  26,  Пере Тошев  12,  Славянка  2, 22, 7, 14, 8, 3, 25, 16, 11, 23, 10, 17, 9, 21, 13, 20, 18, 5, 6, 24, 12, 12а, 15, 19,  Стефан Караджа  76, 37, 43, 38, 45, 36, 40,  Хан Аспарух  11 1, 30, 13,  Христо Смирненски  42, 21, 27, 28, 23, 40, 30, 29, 36, 38, 34, 32,  Явор  34 С, 9, 99 Д, 99 1, 99, 99, В, 99 Мазе, 99 С, 99 1, 19, 25, 37, 29, 13, 27, 23, 21, 31, 39, 33 1, 37, 83 А, 42, 34 1, 34 В, 34, 34, 32, 34 Б, 29

На 22.07.2020 г./13:16 – 16:30 ч./ –  Банско:   Местност Грамадето

На 23.07.2020 г./09:16 – 12:00 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13,  Александър Стамболийски  10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6,  Георги Димитров  13, 39, 21,  Гоце Делчев  9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15,  Даме Груев  5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12,  Десилица  26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3,  Иван Галчев  27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21,  Кирил И Методи  10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1,  Ленин  4,  Македония  1, 2,  Митко Палаузов  99,  Москва  99,  Търговска  17,  Христо Ботев  4,    10, Тп Хотела

На 24.07.2020 г./08:46 – 14:30 ч./ –  Банско:   02676.501.2553.1  ,  Драма  2 1, 28, 27, 15, 13, 30, 3, 10, 8, 9, Къща Над Зта, 21, 2, 8, 19, 17, 16, 22, 1 7, 24, 7, 11, 18, 26, 1 8, 1б, 7, 4, 1, 5, 29, 9, 25, 23, 12, 14, 20, 1, 1 6,  Иван Михайлов  ,  Изток  5,  Кирил И Методи  39,  Княз Ал.Батемберг  4, 12, 2, 7, 10, 16, 7 1, 3, 8, 6, 18, 5, 15, 17,  Любомир Милетич  5,  Найден Геров  2,  Неофит Рилски  58, 64, 54, 52, 62, 60, 56, 50, 44, 54а, 46,  Никола Вапцаров  1,  Проф.Любомир Милетич  3, 7 3, 5, 10,  Рила  20,  Родопи  22, 18, 9, 20, 11, 14, 16,  Сливница  6, 15, 10, 9, 16, 5, 4, 11, 19, 8, 17, 3, 2, 1, 12, 7, 14, 13, 31,  Стефан Стамболов  41, 42, 28, 30, 38, 36, 55, 46, 45, 53, 39, 66, 50, 54, 48, 40, 27, 32, 25, 44, 35, 37, 52, 60, 34, 29, 33, 56,  Христо Г.Данов  36, 4, 18, 3, 2, 3 1, 1, 30, 3, 10, 16, 14,  Христо Силянов  8,  Христо Смирненски  10, 8,  Христо Стилянов  7, 3, 1, 4, 8, 5, 6, 2,  Черно Море  2, 7, 5, 8, 10, 3, 6, 9, 4, 1

На 24.07.2020 г./09:01 – 09:30 ч./ –  Банско:   02676.501.3746  ,  02676.501.4674  ,  Байкушева Мура  2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16,  Беласица  12, 6, 1 Къща, 12 Апартамент, 10, 12 А, 9 А, 9, 11, 3,  Борис Голев  5, 5,  Братя Миладинови  13,  България  1, Тп Мешина, 22, 67, 43,  Бъндерица  1, 50, 48, 24, 25, 40, 31, 22, 21, 26, 35, 52, 62, 42, 34, 46, 44, 19, 23, 38, 29, 28, 33, 37, 56, 54, 41, 68, 62, 43, 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8,  Васил Априлов  2, 5, 1, 3, 4, 8, 13, 12, 15, 11, 10, 31, 9, 19, 6,  Васил Кънчов  4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-19 3, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-12 3,  Василак  21, 20, 4, 16, 23, 8, 22, 2, 19, 17, 3, 12, 5, 18, 13, 1, 9, 14, 6, 10, 25, 11, 29, 15, 7,  Георги Голев  1,  Георги Настев  1 А,  Герачни Улици  1 2, 1 1, 1 3,  Глазне  14 1, 14, 5 F, 5 Sd, 5 С, 5 Д, 5, 5 Е, 5 В, 5 В, 5 F, 5 Sd, 5 F, 5, 5 Д, 37б, 99,  Граф Игнатиев  4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5,  Дамяница  13, 1, 5, 3, 9, 7, 8, 2, 6, 11, 1,  Димчо Дебелянов  1, 5, 7, 6, 9, 8, 3, 4,  Забиница  ,  Иван Бележков  3, 4, 1, 99, Б, 7, 5 1, 7 1, Гараж, 6,  Иван Джолев,  Улично Осветление,  Иконом К.Чучулайн  6, 2, 10, 8, 14, 12, 4, 20, 72, 68, 8, 74-78 1, 74-78, 68 1, 74, 74-78, 74, 80 1, 51, 51 А, 80, 78, 28, 32, 22, 34, 40 1, 40, 2, 28, 36 А, 42 Б, 26, 36 Б, 20, 40, 30 М, 60,  Илинден  8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе,  Кир Благо Тодев  12, 5, 7 1, 7, 4-10,  Княз Борис I  7,  Кръсьо Асенов  6, 7, 10, 2, 12, 1, 17, 13, 1, 3, 1, 2б, 2 Б, 3, 2 Б, 14 16 1, 14 16 В, 14 16, 14, 14-16 1, 14-16,  Лазар Герман  6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер, 9, 11 1, 16, 2,  Лазар Томов  10, 8, 8, 10,  Места  16, 14, 12, 7, 20, 13, 15, 2, 10, 6, 1, 3, 22, 11, 18, 8, 9, 23,  А, 23 Б, 23 А, 23, 21 2, 24, 21, 12, 21 4, 30, 17, 29, 28, 17 Гараж №6, 30, 26, 19, 21 3,  Местност Герачини Улици  1 1,  Местност Забиница  Работилница, Работилница, Склад, Магазин, Жилищен Комплекс, Магазин, Цех, Цех, Стол, Кафе, Жилищен Комплекс, Цех, Склад,  Местност Малка Ливада  Банзиг,  Местност Парцалето  Хотел Сънрайз,  Местност Рупчовец  База, Кафе, Фуражомелка, Гатер, Стопанска Постройка, Дърводелски Цех, Магазин, Стопанска Постройка,  Местност Шипоцко  1, Апартаментен Комплекс, 4, 4, 4, 5, В А, 1, 1, 1, А, В, В 1, А, В, С,  Минго Тодев  7,  Митрополит Пимен  4,  Моратово Езеро  1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А,  Муратово Езеро  2, 3,  Найден Геров  1,  Неуточнен Адрес  1 Вход Благоевград,  Одрин  1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, 6,  Опълченска  ,  Орце Попйорданов  263, 17, 236 Временно Захранване, 3, 4, 2 2, 2, 2 1,  Отец Стефан Камберов  1,  Палиго Ден  11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, 17, 10,  Панайот Хитов  26, 3 Ф, 3 1, 1, 3, 5, 18, 14, 12, 32, 16, 28, 10, 22, 20, 26, 30, 1, 8, 2, 97, 7, 7 А, 67,  Патриарх Евтимий  Офис 3, 2 А, 2, 11, 1, 24 Супермаркет,  Пере Тошев  12,  Плиска  4, 15, Тп Мостове, 3, 6, 2, 5, 8, 16, 19, 7, 13, 1, 9, 10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А,  Предел  11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, 3, 8, 5, 1, 4, 2,  Първа  5,  Радон Тодев  7 1,  Рила  18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, 6, 10, 7, 8, 3, 13, 2, 2 1, 5, 4, 9,  Родопи  14,  Славянка  1, 2, 22, 7, 14, 8, 3, 25, 16, 11, 23, 10, 17, 9, 21, 13, 20, 18, 5, 6, 24, 12, 12а, 15, 19,  Сливница  3,  Стефан Караджа  3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, 37, 43, 38, 45, 36, 40, 76 Апартамент, 83, 2, 77 А, 11, 70, 2 2, 87, 76, 77, 77 Б, 82, Б, 84 А, 99, 84 С, 78 1, 72, 75 1, 79, 75, 68, 52, 37, 33, 47, 76, 48, 34, 66, 54, 61, 60, 30, 41, 51, 49, 66, 51, 56, 42, 51 А, 53, 44, 50, 35, 76,  Тевно Езеро  11, А, С 22-27, С, С,  Тодор Александров  1,  Уста Тодор  11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7, 6, 4,  Хан Аспарух  11 Г, 11, 11 Б, 11 В, 11 1, 30, 13, 1, 2, 1, Гараж 3, Гараж 2, 25, 23, 5, 18, 2, 7, 14, 5, 8, 16, 3, 4, Гараж 1, 11, Гараж 4, 1, 20, 21, 27, 4, 34, 6, 32, 11, 99 2, 19 А, 5 А, 19 В-С, 29 2, 29, 2, 13-15, 1, 19, 19 В, 14, 19 D, 11 2, 1, 2, 23 1, 17, 19 С, 29 1,  Хан Кубрат  4,  Христо Смирненски  4, 42, 21, 27, 28, 23, 40, 30, 29, 36, 38, 34, 32, 1, 3, 15, 18, 1 1, 12, 9, 8, 7, 10, 19, 1, 1, 11, 14, 17, 5, 6, 22, 16,  Цар Самуил  4,  Цар Симеон  1, 2, 2в Обект, 41, 2в Обект, 3, 13, 31, 22, 29, 26, 10, 4, 16, 24, 6, 14, 18, 12, Павилион, 8, 19-21 Б, 1, 19-21 1, 11, 19-21 А, 19 Б, 13 А, 19-21, 13 Б, Тп Бензиностанция,  Явор  2, 4, 19, 25, 37, 29, 13, 27, 23, 21, 31, 39, 33 1, 37, 83 А, 42, 13, 3, 11, 17, 19, 15, 2, 5, 1, 9, 12, 28, 87, 4, 232, 232 1, 87

На 24.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./ –  Банско:   02676.501.4674  ,  Борис Голев  5, 5,  България  67, 43,  Георги Голев  1,  Герачни Улици  1 2, 1 1, 1 3,  Забиница  ,  Княз Борис I  7,  Местност Герачини Улици  1 1,  Местност Забиница  Работилница, Работилница, Склад, Магазин, Жилищен Комплекс, Магазин, Цех, Цех, Стол, Кафе, Цех,  Неуточнен Адрес  1 Вход Благоевград,  Опълченска  ,  Отец Стефан Камберов  1,  Патриарх Евтимий  Офис 3, 2 А, 2, 11,  Плиска  4, 15, Тп Мостове, 3, 6, 2, 5, 8, 16, 19, 7, 13,  Първа  5,  Родопи  14,  Цар Симеон  1, 2, 2в Обект, 41, 2в Обект,  Яне Сандански  4,    Тп Мостове, 1

На 24.07.2020 г./09:16 – 16:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч./ –  Банско:   02676.501.4674  ,  Борис Голев  5,  България  67, 43,  Георги Голев  1,  Забиница  ,  Княз Борис I  7,  Местност Забиница  Жилищен Комплекс, Работилница, Магазин, Кафе, Цех, Работилница, Склад, Магазин, 1 Вход Благоевград,  Отец Стефан Камберов  1,  Патриарх Евтимий  2 А, 2, 11,  Офис 3,  Плиска  13, 15, 2, 6, 19, 16, 7, 5, ТП Мостове, 4, 3, 8,  Родопи  14,  Цар Симеон  2в Обект, 2, 41, 2в Обект, 1,    ТП Мостове

На 24.07.2020 г./16:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   02676.501.3746  ,  02676.501.4674  ,  02676.501.4674  Байкушева Мура  2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16,  Беласица  12, 6, 1 Къща, 12 Апартамент, 10, 12 А, 9 А, 9, 11, 3,  Борис Голев  5, 5,  Борис Голев  5,  Братя Миладинови  13,  България  1, Тп Мешина, 22, 67, 43,  България  67, 43,  Бъндерица  1, 50, 48, 24, 25, 40, 31, 22, 21, 26, 35, 52, 62, 42, 34, 46, 44, 19, 23, 38, 29, 28, 33, 37, 56, 54, 41, 68, 62, 43, 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8,  Васил Априлов  2, 5, 1, 3, 4, 8, 13, 12, 15, 11, 10, 31, 9, 19, 6,  Васил Кънчов  4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-19 3, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-12 3,  Василак  21, 20, 4, 16, 23, 8, 22, 2, 19, 17, 3, 12, 5, 18, 13, 1, 9, 14, 6, 10, 25, 11, 29, 15, 7,  Георги Голев  1,  Георги Голев  1,  Георги Настев  1 А,  Герачни Улици  1 2, 1 1, 1 3,  Глазне  14 1, 14, 5 F, 5 Sd, 5 С, 5 Д, 5, 5 Е, 5 В, 5 В, 5 F, 5 Sd, 5 F, 5, 5 Д, 37б, 99,  Граф Игнатиев  4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5,  Дамяница  13, 1, 5, 3, 9, 7, 8, 2, 6, 11, 1,  Димчо Дебелянов  1, 5, 7, 6, 9, 8, 3, 4,  Забиница  ,  Забиница  ,  Иван Бележков  3, 4, 1, 99, Б, 7, 5 1, 7 1, Гараж, 6,  Иван Джолев  Улично Осветление,  Иконом К.Чучулайн  6, 2, 10, 8, 14, 12, 4, 20, 72, 68, 8, 74-78 1, 74-78, 68 1, 74, 74-78, 74, 80 1, 51, 51 А, 80, 78, 28, 32, 22, 34, 40 1, 40, 2, 28, 36 А, 42 Б, 26, 36 Б, 20, 40, 30 М, 60,  Илинден  8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе,  Кир Благо Тодев  12, 5, 7 1, 7, 4-10,  Княз Борис I  7,  Княз Борис I  7,  Кръсьо Асенов  6, 7, 10, 2, 12, 1, 17, 13, 1, 3, 1, 2б, 2 Б, 3, 2 Б, 14 16 1, 14 16 В, 14 16, 14, 14-16 1, 14-16,  Лазар Герман  6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер, 9, 11 1, 16, 2,  Лазар Томов  10, 8, 8, 10,  Места  16, 14, 12, 7, 20, 13, 15, 2, 10, 6, 1, 3, 22, 11, 18, 8, 9, 23,  А, 23 Б, 23 А, 23, 21 2, 24, 21, 12, 21 4, 30, 17, 29, 28, 17 Гараж №6, 30, 26, 19, 21 3,  Местност Герачини Улици  1 1,  Местност Забиница  Работилница, Работилница, Склад, Магазин, Жилищен Комплекс, Магазин, Цех, Цех, Стол, Кафе, Жилищен Комплекс, Цех, Склад,  Местност Забиница  Жилищен Комплекс, Работилница, Магазин, Кафе, Цех, Работилница, Склад, Магазин,  Местност Малка Ливада  Банзиг,  Местност Парцалето  Хотел Сънрайз,  Местност Рупчовец  База, Кафе, Фуражомелка, Гатер, Стопанска Постройка, Дърводелски Цех, Магазин, Стопанска Постройка,  Местност Шипоцко  1, Апартаментен Комплекс, 4, 4, 4, 5, В А, 1, 1, 1, А, В, В 1, А, В, С,  Минго Тодев  7,  Митрополит Пимен  4,  Моратово Езеро  1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А,  Муратово Езеро  2, 3,  Найден Геров  1,  Неуточнен Адрес  1 Вход Благоевград,  Одрин  1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, 6,  Опълченска  ,  Орце Попйорданов  263, 17, 236 Временно Захранване, 3, 4, 2 2, 2, 2 1,  Отец Стефан Камберов  1,  Отец Стефан Камберов  1,  Палиго Ден  11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, 17, 10,  Панайот Хитов  26, 3 Ф, 3 1, 1, 3, 5, 18, 14, 12, 32, 16, 28, 10, 22, 20, 26, 30, 1, 8, 2, 97, 7, 7 А, 67,  Патриарх Евтимий  Офис 3, 2 А, 2, 11, 1, 24 Супермаркет,  Патриарх Евтимий  2 А, 2, 11, , Офис 3,  Пере Тошев  12,  Плиска  4, 15, ТП Мостове, 3, 6, 2, 5, 8, 16, 19, 7, 13, 1, 9, 10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А,  Плиска  13, 15, 2, 6, 19, 16, 7, 5, Тп Мостове, 4, 3, 8,  Предел  11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, 3, 8, 5, 1, 4, 2,  Първа  5,  Радон Тодев  7 1,  Рила  18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, 6, 10, 7, 8, 3, 13, 2, 2 1, 5, 4, 9,  Родопи  14,  Родопи  14,  Славянка  1, 2, 22, 7, 14, 8, 3, 25, 16, 11, 23, 10, 17, 9, 21, 13, 20, 18, 5, 6, 24, 12, 12а, 15, 19,  Сливница  3,  Стефан Караджа  3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, 37, 43, 38, 45, 36, 40, 76 Апартамент, 83, 2, 77 А, 11, 70, 2 2, 87, 76, 77, 77 Б, 82, Б, 84 А, 99, 84 С, 78 1, 72, 75 1, 79, 75, 68, 52, 37, 33, 47, 76, 48, 34, 66, 54, 61, 60, 30, 41, 51, 49, 66, 51, 56, 42, 51 А, 53, 44, 50, 35, 76,  Тевно Езеро  11, А, С 22-27, С, С,  Тодор Александров  1,  Уста Тодор  11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7, 6, 4,  Хан Аспарух  11 Г, 11, 11 Б, 11 В, 11 1, 30, 13, 1, 2, 1, Гараж 3, Гараж 2, 25, 23, 5, 18, 2, 7, 14, 5, 8, 16, 3, 4, Гараж 1, 11, Гараж 4, 1, 20, 21, 27, 4, 34, 6, 32, 11, 99 2, 19 А, 5 А, 19 В-С, 29 2, 29, 2, 13-15, 1, 19, 19 В, 14, 19 D, 11 2, 1, 2, 23 1, 17, 19 С, 29 1,  Хан Кубрат  4,  Христо Смирненски  4, 42, 21, 27, 28, 23, 40,

Община Белица

На 22.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Краище,  Общ. Белица:   Дванадесета  10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5,  Деветнадесета  21, 2, 80, 10,  Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6,    50

Община Благоевград

На 20.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Покровник:   Валого  ,  Местност Реката

На 20.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Витоша  5 А, 5, 5 Б,  Листопад  12,  Местност Баларбаши  ,  Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр,  Шар Планина  23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26

На 20.07.2020 г./08:46 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   7-ма Рилска Дивизия  3, 1,  Алеко Константинов  4, 8, 2, 1, 10, 6, 8,  Ангел Кънчев  2,  Георги Бенковски  2,  Григор Пърличев  2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а,  Петко Р.Славейков  12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22,  Славянска  8,  Стефан Караджа  4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7,  Стефан Стамболов  68, 51,  Трети Март  33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49,  УПИ Ххv 8846, Вр.Захранване

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  част от с.Марулево

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Падеш:   Будишка  Жилище,  Местност Ридината  ,  Падеш  Обор, Жилище

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  ,  04279.139.54 Мест.Под Черквата  ,  04279.140.65  ,  04279.628.234  ,  04279.628.416  ,  VII – 5799,  Кв. 11  ,  Армутлука  ,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11,  Възраждане  1, 3, 6, 2, 1, 2,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Заря  8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18,  Кв.Струмско, Идн. № 04279.628.167,  Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454  ,  Кресна  8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12,  Малешевска  5, 7, 3, 1, 4,  Местност Армутлука  ,  Местност Папльо  ,  Местност Пенков Чифлик  Пом. С-Во, Жилище,  Местност Песока-Оранжерии,  Местност Песоко  Помпа,  Местност Под Черквата  ,  Местност Чуката  ,  Освобождение  5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62,  Панайот Волов  16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22,  Панорамен Път  32а,  Пенков Чифлик,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  ПИ №04279.628.459.1,  ПИ № 04279.628.394,  Кв.12  ,  Питу Гули  4, 3, 7, 5, 1, 11, 9,  Под Черквата  ,  Прогрес  13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3, 3,  ул. Кресна И ул. Освобождение  ,  УПИ Xii-4838,  Кв.8  ,  Христо Ботев  Фурна,    Помпа За Напояване

На 20.07.2020 г./12:00 – 13:00 ч./ –  Благоевград:   04279.912.87,  Акациите,  Арсений Костенцев  9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23,  Бистрица  10,  Георги Измирлиев  3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом,  Д-Р Христо Татарчев  30,  Димитър Талев  9,  Петко Д.Петков  15, 12, 14, 17, 19,  Стефан Стамболов  ПИ-04279.613.349

На 20.07.2020 г./13:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Андрей Ляпчев  9, 7, 20, 14, 22, 3, 11, 24, 16, 20а, 13, 10, 12, 4, 5, 1, 26, 8, 6, 15,  Генерал Тодоров  7, 9,  Илинден  20, 18, 22,  Св.Св. Кирил и Методий  10, 12, 14,  Скаптопара  23, 24, 25, 1, 27,  Цар Симеон  12, 10а, 15, 17

На 21.07.2020 г./08:16 – 09:30 ч.; 08:16 – 16:30 ч.; 09:30 – 09:50 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Габрово,  Общ. Благоевград:   14204.501.10,  Махала Хамбарджийска,  Местност Синаница/Реката,  Синаница / Реката  ,  Тугулска,    Жилище, Къща

На 21.07.2020 г./08:16 – 09:30 ч.; 08:16 – 16:30 ч.; 09:30 – 09:50 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  с. Дебочица

На 21.07.2020 г./08:16 – 09:30 ч.; 08:16 – 16:30 ч.; 09:30 – 09:50 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Лешко:   163,  М. Реката-Тополата,  Велковци,  Горно Лешко  Жилище, Жилище, Жилище, Жилище,  Долно Лешко  Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, Къща, Омчорник, Жилище,  Махала Корянска,  Местност Реката-Чуката,  Местност Селището,  ПИ №149,  С. Горно Лешко,  Община Благоевград,    Жилище

На 21.07.2020 г./08:16 – 09:30 ч.; 09:30 – 09:50 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Железница,  Общ. Симитли:   Местност Ръждавец  ,  Поповска

На 21.07.2020 г./08:16 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград:   Местност Под Черквата,  Христо Чернопеев  2

На 21.07.2020 г./08:16 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мощанец:   XVI-122, 123,  Кв. 14  ,  Мах. Поповска  ,  Махала Кантурска  Помпа За Напояване, Къща,  ПИ №110,  Кв.13  ,  ПИ №69,  Кв.12  УПИ XI-75,  Кв. 6  ,  УПИ-16-104, Кв.13  ,  Четирка,    Къща, 2, Къща, 1

На 21.07.2020 г./08:16 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Покровник:   3-ти Март  6,  Валого  ,  Веселинци,  Ленището  ,  Местност Гладно Поле  Жилищна Сграда- Вр.Стр,  Местност Ленището,  Местност Реката  ,  Местност Цветковици  ,  Минковци  ,  Покровнишко Шосе  Скз Покровник, Агрс Благоевград,  Поповка  5,  При Цветковски Воденици  ,  Равначка  ,  Тодор Александров  7, 11,  УПИ I-432,  Кв.28  ,  УПИ I-546,  Кв.13  ,  УПИ-9-369, Кв.17  ,  УПИ-XXI-238,  239,  Кв.30  ,  Хан Аспарух  1,  Христо Смирненски  17, 8,  Четирка  ,     Помпа, Жилище, 1, Къща

На 21.07.2020 г./08:16 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Христо Чернопеев  2

На 21.07.2020 г./08:16 – 16:30 ч./ –  Покровник:   Валого,  Веселинци,  Местност Реката,  Покровнишко Шосе  Скз Покровник, Агрс Благоевград,  Поповка  5,  Равначка,  УПИ I-432,  Кв.28  УПИ-XXI-238,  239,  Кв.30  ,  Хан Аспарух  1,    1, Къща

На 21.07.2020 г./08:16 – 16:30 ч.; 08:16 – 09:30 ч.; 09:30 – 09:50 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Падеш:   II-240  ,  Бреза  7, Поща,  Будишка  Жилище,  Джалевци  ,  Мах. Ушите,  Месност Миджевци  Помпа За Напояване,  Местност Джабирци  ,  Местност Джалеви Бахчи,  Местност Златовръх,  Местност Пушовица,  Местност Ридината,  Местност Стопански Двор,  Местност Ушите,  Местност Чокарци,  Падеш  Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр.Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище,  УПИ I-219,  Кв.17  ,  УПИ II-207, Кв.13  ,  УПИ V-74,  Кв.5,    Гараж

На 21.07.2020 г./08:31 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Братя Миладинови,  Иван Михайлов  3, 2,  Св.Св. Кирил И Методий  2, 2, 2,  Скаптопара  11, 5, 2, 3а, 1, 3,  Христо Ценин  4, 2, 2

На 21.07.2020 г./09:30 – 09:50 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.36.89  ,  Александър Стамболийски  ,  Ален Мак  13, 8, Жилище,  Антон Чехов  1,  Армутлука  ,  Асен Итов  9,  Бистрица  Жилище, Жилище,  Братя Иванови  Жилище, 1,  Броди  2, 36, 32, 16,  Васил Левски  42, 65,  Владо Черноземски  3,  Гемеджиите  12,  Георги Попов  30,  Даме Груев  36,  Еленово  Жилище, 173,  Зеленка  5,  Иван Гарванов  1б,  Илинден  23, 14,  Искър  13,  Карамихайлов Бунар,  Кв. Струмско Стопански Двор  ,  Коста Босилков  3,  Липа  2,  Любен Каравелов  6,  Люляк  21,  Местност Авганцов Чифлик Ш.72  ,  Местност Горски Разсадник  ,  Местност Пенков Чифлик  Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом.С-Во, Помпа За Напояване,  Местност Под Черквата  Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, Къща,  Местност Промишлена Зона  ,  Местност Река Бистрица  Помощно Стопанство,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во, Имот №108032,  Местност Реката,  ТП Горско Стопанство,  Николай Петрини  42,  Обел  4,  Огражден  Жилище, 8,  Освобождение  94, 98, 16, 96,  Панайот Хитов  14, 25,  Пенков Чифлик  Ш.39,  Пенков Чифлик-Ш.39,  Пирин  Жилище,  Покровнишко Шосе  14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База,  Офиси, Магазин За Мебели И Офиси, Помпа За Напояване, 22,  Полковник Дрангов  100,  Река Бистрица  ,  Стопански Двор Струмско  ,  Струма  17, Жилище, 15, 9,  Струмско Център  21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник,  Христо Чернопеев  2,  Яне Сандански  15,    Склад, Помощно Стопанстово

На 21.07.2020 г./09:30 – 09:50 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Мощанец:   XVI-122, 123,  Кв. 14,  Извън Регулация  1,  Мах. Поповска  ,  Махала Кантурска  Помпа За Напояване, Къща,  ПИ №110,  Кв.13,  ПИ №69,  Кв.12  ,  УПИ XI-75,  Кв. 6,  УПИ-16-104, Кв.13,  Четирка,    Къща, 2, Къща, 1

На 21.07.2020 г./09:30 – 09:50 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Покровник:   3-ти март  6,  Валого,  Веселинци,  Ленището,  Местност Гладно Поле  Жилищна Сграда- Вр.Стр, Местност Ленището,  Местност Реката,  Местност Цветковици,  Минковци,  Покровнишко Шосе  1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма,  Поповка  5,  При Цветковски Воденици  ,  Равначка,  Тодор Александров  7, 11,  УПИ I-432,  Кв.28  ,  УПИ I-546,  Кв.13  ,  УПИ-9-369, Кв.17  УПИ-XXI-238,  239,  Кв.30  ,  Хан Аспарух  1,  Христо Смирненски  17, 8,  Четирка, Помпа, Жилище, 1, Къща

На 21.07.2020 г./10:01 – 13:16 ч./ –  Благоевград:   Ален Мак  13,  Коста Босилков  3, ТП Горско Стопанство

На 21.07.2020 г./10:01 – 13:16 ч./ –  Покровник:   Покровнишко шосе  15

На 21.07.2020 г./13:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Васил Левски  14,  Илинден  14, 13,  Крушево  5 Рила, 5,  Менча Кърничева  44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  Св.Св. Кирил и Методий  21,  Тодор Александров  78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 5, 2, 6, 3, 5

На 22.07.2020 г./08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Айдаровско Дере  ,  Гладно Бърдо  02479.162,  Димитър Талев  3,  К. И. Никола Хайдукови  66,  Местност Айдаровско Дере  Помпа За Напояване,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс с Бензиностанция,  Местност Медунски Андък,  Местност Мицански Андък,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во,  Мицански Андък,  Огражден  Жилище,  Петко Р.Славейков  18,  Старата Гара-Ш-14,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Работилница, Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица

На 22.07.2020 г./08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./ –  Делвино,  Общ. Благоевград:   025006,  Баздо,  Вировете,  Дома,  Махала Кацарска,  Местност Мицански Андък,  Местност Преслапо,  Местност Ридо,  Мицански Андък,  Пл. 11,  Поповска,  Преслапо, Къща, Помпа за напояване

На 22.07.2020 г./08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   2

На 22.07.2020 г./08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   00701  М.Чуката,  33.432  ,  X-333,  XI-333,  Айдарово  ,  Кури Дере  ,  Кучкудерска Нива  ,  Махала Деянци,  Местност Айдарово,  Местност Кури Дере  ,  Местност Пейчинска Чука  ,  Местност Саковска Нива  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №352,  Кв.21  ,  УПИ III-320,  Кв.22  ,  УПИ III-333,  Кв.30  УПИ IV 87,  УПИ IX-317,  Кв.25,  УПИ V-320,  Кв.22,  УПИ ХХ-320,  Кв.22,  УПИ-XVI-312, Кв.19  УПИ-ХІ 218 Кв.21,  УПИ/Парцел 6,  Кв.30,  Христо Ботев  23,  Чуката,    Панелно Хале, Вила, ул. Братя Гошеви №7, 2, Жилище

На 22.07.2020 г./08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./ –  част от с. Марулево

На 22.07.2020 г./08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Изгрев  4,  Местност Кантона  ,  Местност Попова Глава  ,  Надежда  1,  Осми Март  6, 20,  П. Яворов  2,  При Полигона  ,  УПИ VIII-111, 112,  Кв.15  ,  УПИ VIII-72  ,  УПИ XI,  Пл. №76  ,  УПИ І-139, Кв.12  УПИ ІV-110, Кв.15,  УПИ-XXXIV-170,  Кв.5,    Жилище, 1, М. Попова Глава  ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем.Захранване, Жилищна Сграда-Вр.Стр, 2

На 22.07.2020 г./08:31 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Изгрев  4,  Местност Попова Глава  ,  Надежда  1,  Осми Март  6, 20,  П. Яворов  2,  УПИ VIII-111, 112,  Кв.15,  УПИ VIII-72,  УПИ XI,  Пл. №76,  УПИ І-139, Кв.12,  УПИ Іv-110, Кв.15,  УПИ-XXXIV-170,  Кв.5,    Жилище, 1, М. Попова Глава  ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем.Захранване, Жилищна Сграда-Вр.Стр, 2

На 23.07.2020 г./08:16 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Андрей Ляпчев  1,  Бул. Св.Кирил и Методий и ул. Илинден,  Генерал Тодоров  3,  Менча Кърничева  32, 28,  Никола Вапцаров,  Св. Св. Кирил и Методий  15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18,  Цар Симеон  11, 13

На 23.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   14-ти Полк  41, 35, 14, 37, 3, 39,  XII-7208,  Асен Чаушки  8, 2, 6, 4, 1, 3,  Балкан  3, 7, 1, 20, 22, 6, 26, 8, 9, 16, 4, 1, 4, 6а, 24, 14, 5, 13, 2,  Велико Търново,  Витоша  5 А, 5, 5 Б,  Детелина  12, 6, 24, 16, 13, 3, 3, 10, 12, 9, 4, 8, 7, 22, 15, 14, 2, 19, 18, 1, 4, 11,  Егея  12, 7, 10, 9, 5, 14, 9,  Листопад  12,  Марулевска  4, 3, 6, 1,  Местност Баларбаши  ,  Младост  22, 9, 4, 4, 1, 14, 5, 3, 7, 7, 6, 10, 2, 16, 11, 19, 12,  Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр,  Полковник Дрангов  80, 78, 68, 72, 56, 67, 76, 44, 48, 70, 62, 64, 53, 58, 60, 52, 46, 61, 66, 50, 71, 76, 74, 73, 54, 57, 63, 55, 59, 77,  Търново  34, 39, 12, 35, 9, 7, 6, 37, 27, 41, 17, 21, 4,  Шар Планина  23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26

На 23.07.2020 г./08:31 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Андрей Ляпчев  1,  бул. Св.Кирил и Методий и ул.Илинден,  Генерал Тодоров  3,  Менча Кърничева  32, 28,  Никола Вапцаров,  Св.Св. Кирил и Методий  21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14,  Цар Симеон  11, 13

На 23.07.2020 г./13:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1, 20, 1,  Васил Левски  25,  Менча Кърничева  37,  Местност Международно шосе,  Канцеларии, 10, Работилница,  Св. Димитър Солунски  15, 12, 10,  Страцин  20,  Тодор Александров  102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87

На 24.07.2020 г./08:16 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски  29,  Илинден  ТОТО Пункт, 16, 16,  Св.Св. Кирил и Методий  18, 23, 23, 20,  Стефан Стамболов  13

На 24.07.2020 г./08:31 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски  29,  Илинден  16, 16, Тото Пункт,  Св.Св. Кирил и Методий  18, 23, 23, 20,  Стефан Стамболов  13

На 24.07.2020 г./13:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Васил Априлов  44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40,  Петър Ичев  5, 4,  Свети Наум  2, 12, 4, 10, 8,  Теменуга  3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7,  Трети март  18, 12, 14, 16,  Христо Смирненски  20, 25, 23, 19, 19 1, 21,  Цанко Церковски  15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21

Община Гоце Делчев

На 23.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Абланица,  Общ. Хаджидимово:   Александър Стамболийски  7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13,  Асен Джикаров  4, 6, 3, 1, 8,  Вела Пеева  6,  Димо Хаджидимов  20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1,  Драма  25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21,  Елин Пелин  73, ТП-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32,  Кавала  1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16,  Ленища,  М. Ленища  ,  Неврокоп  5,  Отец Паисий  21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9,  Площада  Магазин, 2а,  Победа  1, 2, 4,  Свилен Русев  8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10,  Свобода  8, 5, 6,  Славянка  10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4,  Славянска  15,  Тодор Паница  4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8,  Чавдар Войвода  2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9,  Юрий Гагарин  2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1

На 20.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница:   Антон Иванов  3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17,  Балийца  26, 24,  Барата  8,  Бело Море  3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5,  Васил Левски  3, 8, 2,  Гео Милев  6,  Кв. 84  ,  Крали Марко  7, 9,  Кушията  7,  Лозята  3,  Македония  4,  Неврокоп  7, Стопански Двор,  Отец Паисий  8,  Охрид  10, 18, 7, 4, 9, 5, 2,  Пейо К.Яворов  12,  Пирин  8, 1,  Речище  35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП-2, 23, 33, 5, 15,  Ридът  27, 25, 22, 21, 23,  Синища  11,  Спас Белухов-Пането  11,  Стопански Двор  ,  Татарка  41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36,  Туфча  2,  Ушите  ,  Хан Аспарух  12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16,  Христо Ботев  16, 16, 7, 9, 11

На 20.07.2020 г./14:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница:   029005  М. Голака, Ал.Стамболийски  10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18,  Атанас Тешовски  12, 15, 3, 7,  Горна Бара,  Лъжница  Поща,  Местност Дъбето  Стопанска Постройка,  Никола Вапцаров  29,  Опълченска  36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14,  Ореляк  13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9,  Партизани  13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29,  Прогрес  7, 6,  Родопи  1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17,  Стоян Войвода  15,  Христо Ботев  20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14,  Юрий Гагарин  3

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Горно Дряново:   029032 – М.Дяново

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Вила, Почивна База,  Гоце Делчев  73,  Местност Мочура  Свинарник, Сграда, Цех, МТП,  Местност Сушица  Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа,  Пенковото  ,  Пенчо Славейков  21,  Преспа  3, 3,  Серес  2,  Симеон Радев  6,  Сушица

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Гърмен:   Вальовица  ,  Втора  21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31,  Двадесет и Втора  4, 9, 6,  Двадесет и Девета  3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5,  Двадесет и Осма  7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4,  Двадесет и Пета  16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3,  Двадесет и Първа  43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4,  Двадесет и Седма  2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5,  Двадесет и Трета  8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4,  Двадесет и Четвърта  3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6,  Двадесет и Шеста  18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6,  Двадесета  9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5,  Дванадесета  8, 2, 3, 13, 1, 4,  Девета  9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6,  Деветнадесета  12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6,  Десета  33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30,  Единадесета  9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6,  Извън Регулацията  26, 2, Овчарник,  М. Маноле ,  ПИ-000490  ,  ТП 1, Археологически Резерват,  Осемнадесета  6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9,  Осма  29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27,  Пета  13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51,  Петнадесета  4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56,  Площада  Поща,  Първа  7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41,  Седемнадесета  7, 5, 3, 4, 10,  Седма  18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13,  Ст 1 Кл Б  ТП Гърмен 6  ,  Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2  ,  Суадживица  ,  Тальова Върба  ,  Трета  55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2,  Тридесет и Втора  2,  Тридесет и Пета  2, 4, 8, 6,  Тридесет и Първа  3, 8, 6, 2, 4,  Тридесет и Трета  14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5,  Тридесет и Четвърта  6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2,  Тридесет и Шеста  1,  Тридесета  1, 4, 3, 6,  Тринадесета  21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9,  Ценьов Тумба,  Четвърта  6, 5, 9, 1, 9,  Четиринадесета  32, 4, 3, 9,  Шеста  2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2,  Шестнадесета  4, 3, 6, 2, 4, 9,  Шопарланка,    29, 33

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Дебрен:   033002,  19076-М. Шопарланка,  ІV-517,  Вакльовица,  Втора  1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29,  Двадесет и Втора  12, 5, 6, 9,  Двадесет и Осма  3,  Двадесет и Пета  9, 8,  Двадесет и Първа  5,  Двадесет и Седма  1, 12, 6,  Двадесет и Трета  15, 32, 7, 1, 44, 29,  Двадесет и Четвърта  3, 24, 6, 7,  Двадесета  35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5,  Дванадесета  4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11,  Девета  15, 1, 5,  Деветнадесета  3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13,  Десета  45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33,  Драча,  Единадесета  23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10,  Извън Регулация ПИ 038014,  Корилово,  М. Решманица,  Местност Рашманица,  Осемнадесета  17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4,  Осма  5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7,  Пета  33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9,  Петнадесета  21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5,  Първа  67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4,  Решманица  ,  Седемнадесета  12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8,  Седма  6, 1, 3, 5, 4, 8, 2,  Ст 18 Кл.Б ТП Дебрен 2  ,  Ст 22 Кл. В ТП Дебрен 2  ,  Ст 31 Кл. А ТП Дебрен 2  ,  Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1  ,  Трета  31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47,  Тринадесета  1, 26, 2, 3,  УПИ 5  ,  Чавдаров Кавак,  Четвърта  27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23,  Четиринадесета  32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6,  Чорбаджика,  Шеста  42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54,  Шестнадесета  9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1,  Шопарланката,    51, 1, Тп2, 3

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Дъбница:   055001  ,  Втора  4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3,  Двадесет и Пета  20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25,  Двадесет и Седма  21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5,  Двадесет и Четвърта  3, 7, 5,  Двадесет и Шеста  4, 6,  Двадесета  11,  Дванадесета  10,  Девета  19,  Десета  11,  Неуточнен Адрес  ТП 1 Дъбница,  Пета  1,  Петнадесета  1, 10, 12, 13, 8,  Първа  1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2,  Седемнадесета  10, 17, 15,  Стопански Двор  Свинарник, Склад И Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка,  Трета  1,  Тринадесета  5, 3, 7,  Четвърта  3, 13,  Четиринадесета  54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18,  Шеста  14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4,  Шестнадесета  1, 2, 7, 3, 1, 5, 4,    Площад, 2, 1

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Ковачевица:   Кв.23,  УПИ ІV

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Копривлен: Овчарник

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Лещен:   УПИ II – 273  ,  УПИ II,  ПИ №271,  Кв.19  ,  УПИ VI,  ПИ №269,  Кв.19  ,    Временно Строително Табло

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Марчево:   042004, 042005 – М. Самуилска Поляна  ,  047096 По Квс На С. Марчево  М. Пъдарка,  Голек,  Канина,  Курорт Огняновски Минерални Бани,  Ст 19 Тп Марчево 2

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Огняново,  Общ. Гърмен:   034075  ,  ||-42,  Кв.3  М. Банята,  Благой Матеров  1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21,  Втора  1a, 1, 2,  Горни Бани  Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка,  Двадесет и Втора  3, 1, 4, 4, 16,  Двадесет и Девета  11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13,  Двадесет и Осма  5, 28, 2, 4, 9, 3,  Двадесет и Пета  3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10,  Двадесет и Първа  18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44,  Двадесет и Седма  15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8,  Двадесет и Трета  1, 3,  Двадесет и Четвърта  3, 7, 1, 8, 6,  Двадесет и Шеста  7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16,  Двадесета  6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18,  Дванадесета  6,  Деветнадесета  4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17,  Димитър Кемалов  45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41,  Долни Бани  Ресторант, Времянка,  Иван Вазов  1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48,  Кирил И Методий  10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25,  Курбаня  1, 15,  Неуточнен Адрес  Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23,  Кл. В,  Тп3,  Осемнадесета  1, 8, 2, 3, 6, 7,  Отец Пайсий  26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4,  Пета  2,  Петдесет  А,  Петнадесета  5, 3,  Първа  2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1,  Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1  ,  Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3  ,  Трета  5, 6, 7,  Тридесета  24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11,  Четвърта  12, 14, 3, 8, 10,  Четиридесет и Първа  9, 2, 5, 1, 7, 3,  Шестнадесета  1

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Осиково,  Общ. Гърмен:   1

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Рибново:   000317,  Землището на с. Рибново,  048031  ,  ІІІ-966,  Кв.56  ,  Втора  8, 11, 1, 7, 9, 13, 3,  Върбиците,  Двадесет И Втора  4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а,  Двадесет И Девета  1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9,  Двадесет и Осем  6, 5, 9, 12, 7,  Двадесет и Пета  2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4,  Двадесет и Първа  6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8,  Двадесет и Седем  4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14,  Двадесет и Трета  2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6,  Двадесет И Четвърта  2, 3, 5, 1,  Двадесет и Шеста  1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25,  Двадесета  5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4,  Дванадесета  10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11,  Девета  1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9,  Деветнадесета  2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4,  Десета  6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16,  Единадесета  11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4,  Ливаде  ,  М. Бърдо  3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9,  М.Плевнето  13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16,  М.Селища  2, 10, 3, 2, 7, 1, 11,  М.Снесеното  6, 8, 4, 5, 1,  М.Тръне  1, 2, 4, 3, 5,  Местност Бърдо  5,  Неуточнен Адрес  Центъра, Поща, В Началото На Селото В Ляво,  Осемнадесета  9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а,  Осма  11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a,  Пета  5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10,  Петнадесета  5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13,  Първа  35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19,  Седемнадесета  9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а,  Седма  1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28,  Трета  4, 17, 9, 2, 6, 7, 3,  Тридесет и Първа  6,  Тридесета  12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24,  Тринадесета  23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25,  Четвърта  12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2,  Четиринадесета  2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3,  Шеста  6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8,  Шестнадесета  23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2,    4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 21.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:31 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Скребатно:   Над Селото- Оградите

На 21.07.2020 г./09:16 – 16:00 ч./ –  Гърмен:   Втора  21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26,  Двадесет и Втора  6,  Двадесет и Девета  3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5,  Двадесет и Осма  10а, 2, 10, 12, 4,  Двадесет и Пета  4, 1, 3,  Двадесет и Първа  4, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3,  Двадесет и Седма  24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5,  Двадесет И Трета  8, 1, 9, 7, 2, 6, 3,  Двадесет и Четвърта  6, 3, 9, 7, 2, 16,  Двадесет и Шеста  18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6,  Двадесета  9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5,  Девета  9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 6,  Деветнадесета  5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6,  Десета  33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5,  Неуточнен Адрес  Тп1, Археологически Резерват,  Общинска Администрация Гърмен  ,  Осемнадесета  8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9,  Осма  29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 8, 27,  Пета  13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51,  Петнадесета  4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12,  Площада  Поща,  Първа  7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41,  Седемнадесета  7, 5, 3, 4, 10,  Седма  18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26,  Ст 1 Кл. Б  ТП Гърмен 6  ,  Ст 17 Кл. А ТП Гърмен 2  ,  Суадживица  ,  Тальова Върба  ,  Трета  21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 61, 59, 57, 55, 56, 48,  Тридесет и Втора  2,  Тридесет и Пета  2, 4,  Тридесет и Първа  3, 8, 6, 2, 4,  Тридесет и Трета  14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6,  Тридесет и Четвърта  6, 20,  Тридесета  1, 4, 3, 6,  Тринадесета  21, 9, 7, 5, 11, 20, 13,  Ценьов Тумба  ,  Четвърта  6, 5, 9, 1, 9,  Четиринадесета  32, 4, 3, 9,  Шеста  2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 4, 2,  Шестнадесета  4, 3, 6, 2, 4, 9,  Шопарланка  ,    29, 33

На 21.07.2020 г./09:16 – 16:00 ч./ –  Дебрен:   51

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Балдево:   УПИ VII-97,  Кв.9,  УПИ ІІІ Кв.14,    Традиционен Събор

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Баничан:   Бахчите,  Местност Поле,  Пръдлището,  УПИ III,  Кв.31,  УПИ-ІV-270,  Кв. 28,    В Сградата на Кметството, Читалище

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Борово,  Общ. Гоце Делчев:   Балтовици,  Капсии,  Местност Капсии,  Местност Пенковото,  ПИ-18021,  М. Мантара,  С.Борово,  Село Борово,  УПИ-V-183 ,  Кв. 30,    Стопански двор.

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Брезница:   29-ти декември  9, 7,  31002,  VІІІ  ,  Антон Иванов  11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17,  Балийца  3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10,  Барата  7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8,  Бели Брег  5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1,  Бело Море  3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5,  Бърда  14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14,  Васил Левски  3, 8, 2, 26, 27,  Васил Петлешков  7, 7, 5, 4, 9, 10, 3,  Воденицата  2, 5, 1,  Генерал Ковачев  7, 1, 5, 2, 4,  Гео Милев  3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6,  Георги С. Раковски  10, 12, 5, 3, 4, 6,  Гоце Делчев  7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17,  Дунав  12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8,  Иван Вазов  1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9,  Исмаил Кальор  7, 2, 9, 6,  Каменица  8, 6, 6,  Кв. 84  ,  Керанека  20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9,  Киркалица  ,  Крали Марко  7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5,  Кушията  7, 4, 8, 2, 7, 5, 1,  Лозята  3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3,  Македония  8, 1, 6, 10, 4,  Масърли  1, 3, 10,  Местност Чарка   Вила,  Неврокоп  8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11,  Поща, Стопански двор,  Отец Паисий  7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8,  Охрид  10, 18, 7, 4, 9, 5, 2,  Падарката  6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2,  Панайот Хитов  2, 4, 4,  Папратница  ,  Пейо К.Яворов  13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12,  Пирин  2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3,  Промишлена  ,  Речище  17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13,  Ридът  1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10,  Свобода  10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5,  Синища  10, 9, 15, 13, 2, ТП-1, 11, 1, 7, 17, 11,  Ситницата  3, 5, 1,  Сливница  12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3,  Софата  13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13,  Спас Белухов-Пането  14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14,  Стара Планина  6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28,  Стефан Караджа  4, 5, 13, 1, 2, 3,  Стопански Двор  ,  Суда  9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35,  Татарка  7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36,  Теофик Хаджи  6, 4, 2, 7, 5, 6,  Туфча  14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3,  УПИ Ii-682, Кв.49  ,  УПИ-ІV,  Кв.82  ,  УПИ-ХVІІІ-72138,  Кв. 58  ,  Ушите  ,  Хан Аспарух  10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16,  Ходжова Поляна  20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29,  Хр.Смирненски  15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22,  Христо Ботев  2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11,  Цар Калоян  13, 3, 11, 5, 6, 2,  Чала  21, 10, 18, 2, 6, 4,  Чарга  ,  Чарка  9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30,  Чифлика  4, 4, 5, 17, 2, 6,  Юрий Гагарин  4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7,  Яне Сандански  1, 5, 3,    5, 3, 4

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   Селището,  УПИ- ХVІІ-164,  Кв.11,  ХVІ-246,  Кв.19,  ХІ-99, 131,  Кв.22, Старото Село, Входа на селото в ляво

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Господинци:   УПИ-ХІ,  Кв.1,    Старото Село

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Драмски Път  ,  Местност Мочура,  Местност Сушица  Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка,  Панаирски Ливади  80, 126,  Пенковото

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Корница:   Ал. Стамболийски  10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8,  Анещи Узунов  10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11,  Асен Лагадинов  5, 3, 1, 2,  Бузлуджа  5,  Вардар  5, 1,  Васил Левски  11, 7, 3, 9,  Владимир Поптомов  2, 3, 5, 1, 3,  Гео Милев  1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11,  Георги Бенковски  18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а,  Гоце Делчев  44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52,  Димитър Талев  11, 1, 3,  Добри Чинтулов  16, 3, 15, 22, 13,  Драгоман  18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а,  Дунав  2, 3, 4,  Еделвайс  3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10,  Здравец  3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13,  Ивайло  8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10,  Иван Вазов  17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3,  Иван Козарев  5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1,  Иглика  5, 3, 1,  Ильо Воивода  2, 1,  Капитан Петко Войвода  4, 38, 1,  Климент Охридски  13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16,  Кръста  ,  Местност Кръста  Стопанска Постройка,  Михаил Антонов  16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1,  Неуточнен Адрес  Поща, Кметство,  Октомврийска  10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8,  Орляк  3,  Отец Паисий  5,  Парка – УПИ-V,  Кв.30,  Петър Берон  9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9,  Пирин  4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21,  Рила  11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11,  Родопи  3, 8, 4, 9, 21, 6, 10,  Стопански Двор  Сграда, Офис, Работилница,  Хаджи Димитър  5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8,  Христо Ботев  5, 7, 3, 9, 6, 2,  Христо Смирненски  6, 9, 17, 4, 11, 7, 6,  Цар Самуил  5, 3, 1, 4,  Черно Море  2, 10, 9, 7,  Шипка  12, 3, 2, 1

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кремен,  Общ. Банско

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Лъжница:   029005  М.Голака,  Ал.Стамболийски  11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18,  Атанас Тешовски  1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7,  Васил Левски  10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1,  Горна Бара  ,  Граматиковица,  Драва  40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21,  Елена Лефтерова  3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5,  Здравец  14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16,  Ивайло  12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а,  Каменика  ,  Лъжница  Поща,  Местност Дъбето  Стопанска Постройка, На Центъра,  Никола Вапцаров  37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29,  Никола Калъпчиев  41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, , , 24, 5, 35 А,  Никола Парапунов  4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15,  Опълченска  7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14,  Ореляк  13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8,  Партизани  13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29,  Патриарх Евтимий  5, 1, 2,  Пирин  3,  Прогрес  2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6,  Родопи  1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17,  Стопански Двор  Фуражомелка, Сграда,  Стоян Войвода  15, 17, 15, 30,  Христо Ботев  19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14,  Юрий Гагарин  9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Огняново,  Общ. Гърмен:   В Началото От Ляво След Моста

На 22.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Самоков:   Тинтява  7

На 22.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  част от с.Борово,  Общ. Гоце Делчев

На 22.07.2020 г./09:31 – 15:00 ч./ –  Гърмен:   Втора  31,  Двадесет и Втора  4, 9,  Двадесет и Осма  7, 14, 16, 20, 18,  Двадесет и Пета  16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10,  Двадесет и Първа  43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29,  Двадесет и Седма  2, 4, 1, 3,  Двадесет и Трета  7, 4,  Двадесет и Четвърта  3, 6,  Дванадесета  8, 2, 3, 13, 1, 4,  Девета  12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10,  Деветнадесета  12, 7,  Десета  47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30,  Единадесета  9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6,  Извън Регулацията  Овчарник,  Осемнадесета  6, 13, 34, 9,  Осма  13, 21, 6,  Петнадесета  56,  Първа  23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36,  Седма  28, 31, 13,  Трета  55, 3,  Тридесет и Пета  8, 6,  Тридесет и Трета  7, 5,  Тридесет и Четвърта  4, 109, 8, 3, 7, 1, 2,  Тридесет и Шеста  1,  Тринадесета  2, 9,  Шеста  8

На 23.07.2020 г./09:00 – 13:30 ч./ –  Борово,  Общ. Гоце Делчев:   Село Борово  ,  УПИ-V-183 ,  Кв. 30,    Стопански двор

На 23.07.2020 г./12:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Бабуна  12, 4, 8, 6, 3, 5, 10, 1, 10 А, 7, 2,  Мидия  32, 15, 10, 17, 30, 19, 22, 14, 21, 31, 26, 11, 16, 13, 24, 28, 12,  Полковник Борис Дрангов  86, 88, 94, 96, 90, 84, 92,  Саук Бунар  ,  Серес  5,  Стражин  29, 37, 20, 28, 22, 2, 4, 13, 24, 21, 15, 30, 25, 34, 8, 19, 18, 27, 9, 33, 36, 23, 1, 7, 12, 5, 10, 11, 32, 31, 16, 26, 3, 35, 6, 14, 17,  Страцин  27, 43, 42, 36, 8, 4, 24, 52, 17, 44, 13, 37, 50, 3, 18, 30, 45, 31, 33, 54, 40, 26, 2, 10, 19, 7, 6, 14, 32, 38, 12, 35, 28, 20, 11, 1, 48, 39, 25, 15, 16, 9, 21, 23, 5, 41, 29,  Струга  25, 54, 56, 27, 38, 37, 40, 42, 33, 24, 41, 44, 39, 31, 29, 46, 32, 52, 34, 50, 58, 23, 48, 26, 30

Община Гърмен

На 20.07.2020 г./11:30 – 16:30 ч./ –  Гърмен:   Двадесет и Втора  4,  Двадесет и Осма  7, 14, 16, 20, 18,  Двадесет и Пета  16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10,  Двадесет и Първа  43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29,  Двадесет и Седма  2, 4, 1,  Двадесет и Четвърта  3,  Деветнадесета  12,  Извън Регулацията,  Осемнадесета  6, 13,  Трета  55

На 20.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново,  Общ. Гърмен:   Благой Матеров  15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21,  Двадесет И Втора  3, 1, 4, 4,  Двадесет И Пета  3, 4,  Двадесет И Първа  18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6,  Двадесет И Седма  15, 14, 7, 13, 12, 9,  Двадесет И Трета  1, 3,  Двадесет И Четвърта  3, 7, 1, 8, 6,  Двадесет И Шеста  7, 4, 5,  Двадесета  6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18,  Деветнадесета  4, 5, 2, 8, 7, 6, 3,  Димитър Кемалов  45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31,  Иван Вазов  1,  Кирил И Методий  10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25,  Курбаня  1, 15, Стълб №23,  Кл. В,  ТП3,  Осемнадесета  1, 8, 2,  Отец Пайсий  26, 28,  Петнадесета  5, 3,  Ст 23 Кл. Б ТП Огняново 3,  Тридесета  24

Община Кресна

На 21.07.2020 г./09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Горна Брезница

На 21.07.2020 г./09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сандански:   Свобода  4

Община Петрич

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Беласица:   Акация  10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6,  Александър Стамболийски  14,  Беласица  90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108,  Братя Миладинови  8, 2, 6,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6,  Георги Бенковски  14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2,  Гоце Делчев  6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11,  Григор Пърличев  8, 10, 12, 6, 1,  Девети Май  15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7,  Дермено  8, 5, 3, 6,  Динк Махле,  До Мтп Беласица  ,  Кестен  2, 1,  Кокиче  7, 9, 10, 12, 8, 3,  Крали Марко  1, 2,  Марковица  3, 10, 4, 6, 8, 12,  Местност Горни Парници  Жилище,  Митко Палаузов  4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22, 3, 7,  Мраморница  6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1,  Никола Некрасов  5, 3, 8, 6, 1, 4,  Осми Март  8, 4, 6, 2, 5, 9, 11, 7, 10, 3,  Паисий Хилендарски  7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25,  Плиска  1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10,  Поляните,  Раславица  3, 4,  Стефан Караджа  3, 1, 4,  Струмешница  6, 9, 10, 4, 5, 15, 8,  Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица – 3  ,  Стълб При Обекта  ,  УПИ-1,  Кв.27  ,  Хаджи Димитър  2, 35, 2, 4,  Хан Аспарух  14, 3, 5, 4, 6, 1, 9,  Христо Ботев  36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30,  Цар Самуил  5, 2, 6, 3,  Цар Симеон  4,  Чавдар Войвода  4, 2, 1,  Чифлико  ,  Яне Сандански  1, 3, 5

На 20.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  5,  28-ми октомври  8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7,  Ал.Стамболийски  38, 36,  Александър Буйнов  11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9,  Баучер  2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5,  България  24,  Бяло Море  6, 2, 4, 8, 5, 1, 3,  Васил Кънчев  29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6,  Гоце Делчев  26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18,  Д-Р Асен Златаров  8,  Димитър Гощанов  2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9,  Иван Вазов  3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10,  Каймак Чалан  28, 26, 17, 20, 24, 22,  Лазар Маджаров  40, 34, 38, 36,  Оборище  4, 3, 5, 6, 8, 2, 1, 7,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Родопи  4, 2, 1,  Рокфелер  52,  Св.Св. Кирил и Методи  26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30,  Св.Св. Кирил и Методи  1, 15, 12, 13, 18,  Струма  12, 1, 6,  Тома Митов  2, 4, 6, 8, 6, 1,  Христо Ботев  10, 4, 12, 6,  Христо Чернопеев  9, 17, 19, 2, 4, 7, 1, 8, 3, 21, 5, 10, 6,  Цар Борис III  3, 33,  Шипка  19, 13, 7, 9, 5, 11,  Яне Сандански  22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а,  Яне Сандански  29, 21, 19, 23, 25, 17

На 20.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Коларово,  Общ. Петрич:   Местост Марковица  Павилион

На 20.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 20.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Марикостиново:   Бяло Море  2,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19,  Георги Раковски  8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Димитър Благоев  8, 13,  Димо Хаджидимов  7, 11, 9, 10,  Иван Вазов  10, 21,  Марица  45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34,  Местност Високия Рид  Склад,  Пирин  4, 2, 5, 6, 14,  Струма  1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 20.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 20.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Вардар  20,  Георги Измерлиев  6, 18, 4, 12, 10, 2, 8,  Маркови Кладенци  34, 36, 47, 51,  Местност Алачевото  Цех,  Местност Стопански двор  Работилница, Църква,  Младост  50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51,  Огражден  47, 34, 53, 49, 36, 55, 51,  Оджовица Чалията  ,  Отец Паисий  6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13,  Русия  13

На 22.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  22-Ри Октомври  5,  28-Ми Октомври  8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7,  Ал.Стамболийски  38, 36,  Александър Буйнов  11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  Баучер  2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5,  България  24,  България  24,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  Бяло Море  6, 2, 4, 8, 5, 1, 3,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Кънчев  29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6,  Васил Левски  2, 4,  Васил Левски  6,  Връх Бузлуджа  15,  Гоце Делчев  26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  д-р Асен Златаров  8,  Демир Капия  3, 5, 3, 9, 1, 7,  Димитър Гощанов  2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Екзарх Йосиф  36, 25, 46, 40, 35, 44, 42, 34, 27, 45, 47, 24, 36а, 46, 36а, 22, 43, 37, 36а, 41, 38, 27, 54, 48, 40, 45, 39, 50, 33, 30, 47, Павилион, 31, 26, 31а, 35,  Иван Вазов  3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10,  Каймак Чалан  28, 26, 17, 20, 24, 22,  Калабак  38, 32, 32, 40, 53, 34, 38, 55,  Капитан Джингаров  18, 23, 1, 7, 20, 2, 19, 13, 22, 12, 9, 14, 16, 11, 3, 6, 15, 4, 5, 21, 10, 8, 4, 17,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Лазар Маджаров  40, 34, 38, 36,  Македония  1,  Македония  8, 18, 13, 4, 14, 2, 20, 1, 16, 23, 32, 2, 31, 3, 1, 29, З0, 30, 5, 9, 6, 5, 18, 24, 10, 22, 25, 13, 28, 11, 27, 15, 26, 12,  Мануш Георгиев  4, 11, 6, 3, 21, 18, 2, 8, 11, 22, 10, 12, 5, 9, 9, 7, 13, 3, 1, 19, 17, 2, 7, 15, 14, 20,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Михаил Вардев  12, 7, 5, 16, 14, 11, 9, 8, 10, 4б, 3, 1, 1,  Оборище  4, 3, 5, 6, 8, 2, 1, 7,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Родопи  4, 2, 1,  Рокфелер  52,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3,  Св.Св. Кирил и Методи  26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30,  Св.Св. Кирил и Методи  1, 15, 12, 13, 18,  Стадионска  10,  Стоян Търнаджиев  3, 8, 8, 13, 4, 9, 7, 1, 11, 3, 4, 15, 2, 13, 5, 6,  Струма  12, 1, 6,  Тома Митов  2, 4, 6, 8, 6, 1,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Христо Ботев  10, 4, 12, 6,  Христо Чернопеев  9, 17, 19, 2, 4, 7, 1, 8, 3, 21, 5, 10, 6,  Цар Борис III  3, 33,  Цар Борис III  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Шипка  19, 13, 7, 9, 5, 11,  Яне Сандански  22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а,  Яне Сандански  2,  Яне Сандански  29, 21, 19, 23, 25, 17

На 22.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Струмешница:   19

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 09:16 – 14:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Камена:   Воденицата,  Динко

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Генерал Тодоров:   1

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Долна Крушица:   Каръчкото

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Коларово,  Общ. Петрич:   Антон Попов  15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6,  Асен Златаров  9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14,  Баларе  ,  Башчите  ,  Беласица  74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57,  Брегалница  9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5,  Бяло Море  15, 1, 18, 12,  Вела Пеева  28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6,  Високи Явори,  Владимир Заимов  19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7,  Възраждане  7, 8, 6, 10, 3, 1, 2,  Гоце Делчев  4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1,  Гранит  4,  Двадесет И Трети Септември  4, 6, 10, 2,  Драва  2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4,  Еделвайс  2, 5,  Жданов  11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10,  Иван Вазов  5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4,  Ильо Войвода  1, 6, 5, 3, 7, 2,  Калоян  5, 7, 1,  Кокиче  2, 4, 6,  Крайречна  3, 1, 4, 5, 2, 6,  Липите  20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16,  Любен Каравелов  8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7,  Македония  7, 9, 3,  Малчика  2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11,  Марин Дол  ,  Местност Бахчите  Временно Строителство,  Местост Марковица,  в началото на селото,  Митко Палаузов  4, 2,  Усилвател Бац, Усилвател Бац,  Никола Вапцаров  14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2,  Никола Парапунов  2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1,  Огражден  9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5,  Одрин  1, 7, 2, 3, 5,  Октомври  33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30,  Отец Паисий  8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7,  Партизанска  6, 4, 2, 1,  Пейо Яворов  11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7,  Песоко  ,  Петър Берон  14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13,  Пирин  2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12,  Победа  10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1,  Подгорие  16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10,  Просвета  12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7,  Първи Май  8, 3, 2, 6, 1, 4,  Радомир  5, 2, 1, 3,  Раковски  19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14,  С. Коларово,  М. Песоко  ,  Салют  6, 2,  Самуилова Кпепост  11, 2, 7, 9, 4, 3, 1,  Симеон Кавракиров  1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22,  Странджа  1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4,  Струмешница  2, 5, 6, 4, 1, 3,  Тодор Божиков  6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2,  УПИ I  Ul 4  ,  Христо Смирненски  16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2,  Цар Борис 1-Ви  11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7,  Цар Самуил  13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14,  Чавдарка  1, 2

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Айдарски Даб  ,  Айдарски Даб Иловица Пи 56126.149.27  ,  Атанас Лютвиев  23,  България  108, 153, 83, 60,  Джевезлъка  ,  Иваник-Калинска Чешма  ,  Княз Борис I  31,  Любен Каравелов  3,  Ляшница  ,  Места  22,  Местност Айран Бунар  Помпа,  Местност Бухото  Жилище, Помпа, Помпа За Напояване,  Местност Бяла Черква  Помпа За Напояване, Помпа,  Местност Джевезлъка  Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех,  Местност Зиче  Жилище, Жилище,  Местност Иваник  Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза,  Местност Иваник Каринска Чешм  ,  Местност Иловица  Помпа,  Местност Конгоро  Сграда,  Местност Ляшница  Помпа,  Местност Омондрос  ,  Местност Пильови Орехи  Жилище,  Местност Тръстен  Жилище,  Полковник Дрангов  1,  Свети Георги  2а,  Хижа Беласица  Хижа

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Гоце Делчев  37,  Местност Чалтията  Автоработилница

На 22.07.2020 г./09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Яворница:   Победа  17

На 22.07.2020 г./09:16 – 14:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Полковник Дрангов  1

На 22.07.2020 г./09:16 – 14:00 ч.; 09:16 – 10:15 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Самуилово,  Общ. Петрич:   Васил Левски  10,  Самуилово  ,  УПИ 1 Кв. 31  ,  УПИ ІV-57,  Кв.18

На 23.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  22-ри Октомври  5,  28-ми Октомври  8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  24,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Левски  6,  Васил Левски  2, 4,  Връх Бузлуджа  15,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  Демир Капия  3, 5, 3, 9, 1, 7,  Димитър Гощанов  2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9,  Екзарх Йосиф  36, 25, 46, 40, 35, 44, 42, 34, 27, 45, 47, 24, 36а, 46, 36а, 22, 43, 37, 36а, 41, 38, 27, 54, 48, 40, 45, 39, 50, 33, 30, 47, Павилион, 31, 26, 31а, 35,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Иван Вазов  3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10,  Калабак  38, 32, 32, 40, 53, 34, 38, 55,  Капитан Джингаров  18, 23, 1, 7, 20, 2, 19, 13, 22, 12, 9, 14, 16, 11, 3, 6, 15, 4, 5, 21, 10, 8, 4, 17,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Македония  8, 18, 13, 4, 14, 2, 20, 1, 16, 23, 32, 2, 31, 3, 1, 29, З0, 30, 5, 9, 6, 5, 18, 24, 10, 22, 25, 13, 28, 11, 27, 15, 26, 12,  Македония  1,  Мануш Георгиев  4, 11, 6, 3, 21, 18, 2, 8, 11, 22, 10, 12, 5, 9, 9, 7, 13, 3, 1, 19, 17, 2, 7, 15, 14, 20,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  12, 7, 5, 16, 14, 11, 9, 8, 10, 4б, 3, 1, 1,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3,  Св.Св. Кирил И Методи  26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30,  Стадионска  10,  Стоян Търнаджиев  3, 8, 8, 13, 4, 9, 7, 1, 11, 3, 4, 15, 2, 13, 5, 6,  Тома Митов  2, 4, 6, 8, 6, 1,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Цар Борис III  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Яне Сандански  22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а,  Яне Сандански  2

На 24.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  22-ри Октомври  5,  28-ми Октомври  8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  България  24,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Левски  2, 4,  Васил Левски  6,  Връх Бузлуджа  15,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  Демир Капия  3, 5, 3, 9, 1, 7,  Димитър Гощанов  2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Екзарх Йосиф  36, 25, 46, 40, 35, 44, 42, 34, 27, 45, 47, 24, 36а, 46, 36а, 22, 43, 37, 36а, 41, 38, 27, 54, 48, 40, 45, 39, 50, 33, 30, 47, Павилион, 31, 26, 31а, 35,  Иван Вазов  3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10,  Калабак  38, 32, 32, 40, 53, 34, 38, 55,  Капитан Джингаров  18, 23, 1, 7, 20, 2, 19, 13, 22, 12, 9, 14, 16, 11, 3, 6, 15, 4, 5, 21, 10, 8, 4, 17,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Македония  1,  Македония  8, 18, 13, 4, 14, 2, 20, 1, 16, 23, 32, 2, 31, 3, 1, 29, З0, 30, 5, 9, 6, 5, 18, 24, 10, 22, 25, 13, 28, 11, 27, 15, 26, 12,  Мануш Георгиев  4, 11, 6, 3, 21, 18, 2, 8, 11, 22, 10, 12, 5, 9, 9, 7, 13, 3, 1, 19, 17, 2, 7, 15, 14, 20,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Михаил Вардев  12, 7, 5, 16, 14, 11, 9, 8, 10, 4б, 3, 1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3,  Св.Св. Кирил и Методи  26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30,  Стадионска  10,  Стоян Търнаджиев  3, 8, 8, 13, 4, 9, 7, 1, 11, 3, 4, 15, 2, 13, 5, 6,  Тома Митов  2, 4, 6, 8, 6, 1,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Цар Борис III  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Яне Сандански  22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а,  Яне Сандански  2

Община Разлог

На 20.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Бачево:   23-ти септември  10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4,  Александър Стамболийски  8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14,  Димитър Благоев  15, 7, 53, 28, 1, 20, 29, 57, 14, 9, 4, 17, 39, 37, 44, 5, 51, 36, 35, 8, 11, 24, 27, 47, 120, 46, 45, 13, 34, 16, 48, 43, 38, 30, 33, 25, 41, 40, 18, 3,  Оборище  22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88,  Шипка  1, 7, 2, 3, 6, 9, 5, 11, 4

На 22.07.2020 г./08:16 – 12:00 ч./ –  Разлог:   Георги Финдрин  16, 60, 49, 18, 39, 41, 14, 33, 27, 45, 28, 21, 35, 43, 47, 29,  Екзарх Йосиф  ,  Изворите  107, 101, 99 Б, 99 А, 93, 113, А, 95, 109, 1, 99 1, 91, 115, 105, 99, 89, 103, 117,  Хайдушка Чешма  9, 2, 1, 3, 7, 5, 4

На 23.07.2020 г./08:46 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   9-Ти Септември  4, 1, 2,  Алекса Сачков  4, 6, 8,  Братя Миладинови  2,  Владимир Поптомов  1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11,  Димо Хаджидимов  4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16,  Никола Вапцаров  18, 20, 22,  Първа  2, 4, 1,  Христо Смирненски  1, 5,    ТП Реката

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   Цар Симеон

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   Местност Кривосер

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   9-ти септември  18, 5, 23, 41, 33, 19, 6, 12, 99, 68, 1, 8, 9а, 37, 3, 4, 13, 2, 17, 7, 10, 4, 1, 2, 1,  Алекса Сачков  64, 52, 20, 4, 4, 6, 8, 88, 46, 62, 38, 42, 5, 29, 24, 18, 32, 99, 66, 57, 6, 78, 60, 30, 16, 21, 10, 52, 64, 26, 63, 58, 54, 48, 14, 44, 45, 20, 116,  Бор  3, 6, 2,  Борис Клементиев  3, 4, 5, 2, 6, 8, 1, 7, 15, 6, 19, 17, 24, 12, 21, 1, 7, 5,  Братя Миладинови  15, 10, 20, 2, 41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23,  Васил И Сава Кокарешкови  1, 35а, 6, 4, 2, 3, 5, 8, 4, 99, 8,  Владимир Поптомов  34, 10, 27, 2, 70, 63, 2, 1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, 34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 30, 60, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 39, 46, 4, 45, 48, 99, 33, 40, 74, 98, 108, 49, 95, 101, 1, 95, 2а, 92, 90, 28, 100, 166, 94, 101, 146, 129, 143, 126, 130, 132, 36, 148, 137, 107, 109, 116, 111, 122, 106, 136, 29, 142, 99, 140, 133, 123, 113, 121, 115, 141, 105, 128, 118, 75, 48, 83, 173, 66, 59, 13, 60, 67, 70, 84, 79, 65, 116, 95, 99, 51, 74, 58, 73, 81, 140, 62, 49, 57, 55, 136, 64, 71, 69, 53,  Волгоград  2, 4, 15, 22, 20, 9, 10, 8, 3, 7, 6, 24, 13, 14, 99, 1, 16, 21, 12, 19, 25, 17, 11,  Втора  1, 5, 2,  Георги Андрейчин  25, 24, 17, 99, 30, 14, 20, 22, 18, 29, 27, 21, 26, 38, 10, 15, 28, 1, 140, 99, 45, 3, 16, 48, 41, 47, 23, 44, 42, 55, 2, 99, 15, 6, 1, 4, 7, 5, 10-12, 50, 7, 11, 15, 99, 16,  Георги Андриянов  14, 27, 18, 33, 15, 13, 31, 3, 21, 25, 27, 99, 5,  Георги Кирков  4, 5, 19, 2, 2, 3, 1,  Георги Сачков  7,  Гоце Делчев  37, 2, 46, 36, 30, 41, 19, 40, 5, 34, 13, 48, 4, 10, 39, 17, 6, 7, 38, 8, 14, 1, 44, 9, 22, 20, 31, 25, 42, 26, 33, 12, 16, 11, 18, 25, 16,  Грънчар  2, 3,  Даме Груев  10, 2, 8, 4, 6,  Девета  4, 6, 1, 5, 4, 2,  Димитър Даракчиев  3, 1, 2, 5, 4, 2,  Димо Хаджидимов  33, 32, 44, 41, 38, 35, 43, 40, 31, 45, 39, 21, 37, 3, 29, 47, 36, 30, 34, 49, 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16, 73, 106, 51, 97, 53, 91, 75, 10, 79, 188, 89, 48, 1, 68, 55, 60, 61, 59, 82, 63, 56, 65, 64, 186, 108, 93, 69, 184, 52, 46, 61, 101, 37,  Единадесета  2, 1,  Иван Алексов  21, 1, 6, 33, 5, 2, 4, 16, 19, 29, 11, 31, 27, 8, 15, 18, 19, 16, 10, 25,  Иван Апостолов  2, 8, 2, 4, 6, 3,  Иван Вазов  14, 7, 19, 4, 10, 12, 1, 17, 5, 6, 2, 11, 8, 16,  Илинден  9, 11, 3, 1, 5, 16,  Кирил И Методи  2, 6, 8, 4,  Люлин  99, 6, 4, 1,  Места  5, 1, 3,  Местност Семково  16, 18, 10, 13, 9, 30, 8,  Митко Саев  44, 1, 22, 42, 14, 8, 2, 4, 29, 37, 48, 46, 11, 17, 9, 7, 12, 36, 21, 26, 16, 28, 38, 5, 13, 33, 40, 3, 39, 50, 35, 10,  Мусала  15, 6, 5, 3, 14, 9, 1, 13, 7, 12, 4, 10,  Народна Победа  1, 8, 10, 2, 6, 7,  Павилион, 99,  Никола Банков  1, 6, 3, 7, 4, 5,  Никола Вапцаров  18, 26, 18, 20, 22, 1, 3, 2, 6, 12, 4, 8, 16, 24, 26 А, 26, 6 А, 14, 1,  Осма  2, 4, 2 Хаспел, 3, 5,  Пейо Яворов  10, 8, 10, 12, 14,  Пета  2, 1, 4, 6,  Пи 3504.403  ,  Полковник Иван Тричков  20, 7, 16, 12, 4, 19, 9, 6, 8, 21, 13, 99, 1, 3, 5, 2, 14, 10,  Първа  8, 8, 14, 9, 2, 4, 1,  Р-Н Стопански Двор  Офис Пирос Оод,  Равен  9, 13, 36, 3, 23, 9, 25, 6, 4, 16, 2, 1, 31, 38, 18, 11, 7, 10, 99, 33, 19, 17, 5, 25, 35,  Радецки  1, 2,  Рила  10, 99, 7, 4, 1,  Сава Стенчин  30, 39, 15, 14, 38, 12, 3, 2а, 23, 99, 3, 24, 13, 1, 9, 31, 6, 10, 7, 19, 17, 2, 5,  Седма  2, 3, 7,  Серги Чонков  1, 7, 2, 2,  Симеон Кавракиров  38, 10, 26, 18, 32, 30, 40, 46, 20, 21, 99, 23, 34, 4, 12, 6, 2, 4,  Стара Планина  4, 2, 3, 1,  Трета  1, 3, 5,  Тутракан  2, 10, 1, 7,  Фараонска  20, 27, 49, 13, 6, 40, 9, 17, 26, 21,  Христо Ботев  10, 5, 99, 7, 12, 8, 4, 2, 3,  Христо Смирненски  1, 5,  Чавдар  42, 5, 9, 4, 3, 11, 12, 10, 40, 8, 6, 2, 1,  Чаталджа  5, 6, 4, 3, 1, 13, 16, 7,  Четвърта  10, 13, 7, 5, 11, 3, 1, 2, 9, 1 1,  Шеста  5, 8 Офис, 6, 9, 3, 1, 8, 12,  Шипка  14, 1, 8, 20, 7, 10, 16, 24, 13, 4, 2, 6, 22, 18,  Яким Цоков  7, 1, 3, 28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 27, 6, 15, 5, 10, 26, 20, 13, 19, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7,  Яне Сандански  3, 1, 29, 31, 15, 7, 11, 18, 27, 23, 19, 25,    Бюро, Тп Брего, Тп Реката, Тп Сачков, Тп Вазов

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Баба Магдалена  1,  Братя Каназиреви  17,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Христо Ботев  2, 87, 85, 2, 50

Община Сандански

На 20.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./   На 21.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./   На 22.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./   На 23.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./   На 24.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./ –  Катунци:   Асен Лагадинов  2, 17,  Бельовска Комуна  3,  Бистрица  4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10,  Васил Левски  2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26,  Гьорче Петров  2, 3, 1,  Димо Х. Димов  36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  3, 5, 7, 9,  Иван Вазов  6,  Любен Каравелов  3,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Опълченска  9, 10,  Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Трети Март  23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Христо Ботев  3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17,  Юри Гагарин  6, 5,  Яне Сандански  1

На 20.07.2020 г./09:00 – 14:00 ч./ –  Сандански:   Арда  5,  Борис Сарафов  18, 35, 26, 32, 19, 24, 15, 29, 38 А, 21, 23, 52, 28, 31, 16, 34, 19, 38 А, 27, 22, 25, 20, 17, 32, 30, 29,  Първи Май  47, 43, 45, 51, 53, 43, 49, 74, 41, 55, 64,  Свобода  35, 37, 41, 45, 39, 37, 14, 41,  Тодор Каблешков  1а,  Цар Иван Шишман  1, 3,  Яне Сандански  1, 7, 5, 3

На 20.07.2020 г./14:00 – 16:00 ч./ –  Лешница,  Общ. Сандански

На 21.07.2020 г./09:46 – 16:00 ч./ –  Сандански:   Пирин  159, 150, 142, 140, 130, 146, 148, 158, 138, 121, 156, 144, 152, 136, 154,  Шипка  9, 14а, 14а, 10, 12, 8

На 22.07.2020 г./07:31 – 09:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Поленица:   Армейска  18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19,  Вихрен  4, 2, 6, 1, 3,  Георги Димитров  10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18,  Гоце Делчев  12,  Гушевица  9, 19, 17, 15, 18, 3, 11,  Димитър Благоев  49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32,  Изгрев  1, 14,  Илия Минев  30,  Македония  1, 39, 50, 51,  Петър Берон  11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2,  Пирин  2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10,  Първи Май  18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24,  Рила  1, 2,  Трети Март  20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10,  Х-77,  Кв.8,  Шипка  4, 5, 3, 2, 1, 6, 8,  Яне Сандански  15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 17, 23, 21, 25,    2, 3

На 22.07.2020 г./07:31 – 15:00 ч./ –  Поленица:   Вихрен  4, 2, 6, 1, 3,  Георги Димитров  21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18,  Гоце Делчев  12,  Гушевица  9, 19, 17, 15, 18, 3, 11,  Димитър Благоев  49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32,  Изгрев  14,  Илия Минев  30,  Македония  1, 39, 50, 51,  Пирин  2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10,  Рила  1, 2,  Х-77,  Кв.8  ,  Яне Сандански  17, 23, 21, 25,    3

 

 

Община Сатовча

На 24.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Плетена:   М. Горна  Къща, Работилница, 1,  М. Забърдо  Магазин, 1, Училище,    Тп4

Община Симитли

На 24.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  гр.Благоевград – част от ж.к.“Запад“

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Крупник:   Xv, Кв.45  ,  Божиница / Гроздовец  ,  Граф Игнатиев  12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3,  Димитър Ацев  16, 33, 79, 14, Жилище, 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21,  Ернст Телман  3, 4,  Иван Вазов  24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15,  Карл Маркс  6,  Ленин  19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9,  М.Извор/Гроздовец  ,  Никола Парапунов  23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17,  Пайсий Хилендарски  42 Жилище,  Пейо Яворов  27, Жилище, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55,  Стефан Караджа  2, 5, 4,  Трайчо Костов  4, 16, 8, 10, 7, 2, Жилище, 9, 3, 36, 18,  УПИ X-544, Кв.45  ,    4

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  10, 1, 2, 8, 2,  Вихрен  5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8,  Георги Димитров  36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, 30, Магазин, 40, Лек.Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а,  Кокиче  10,  Македония  1,  Никола Вапцаров  7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти,  Симитли  Рег.Служба, Читалище,  Струма  6, 4, 1, 1,  УПИ-III-1458  ,  УПИ-ІІ-538, Кв.22  ,  Христо Ботев  12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 28, 16, 2, 4, 10, 20, 22,  Христо Смирненски  5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Благоевград:   Христо Смирненски  12

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  23, 29, 16, 6, 10, 30, 36, 18, 25, 24, 44, 20, 55, 33, 19, 14, 32, 27, 31, 21, 28, 22, 12, 26,  Вихрен  14, 11, 18, 9, 12, 10,  Изворите  27, 21, 12, 8, 5, 31, 13, 17, 3, 26, 10, 18, 23, 7, 1, 2, 30, 19, 1, 11, 16, 14, 9, 33, 29, 28, 15, 32, 6, 25, 22, 4, 37,  М.Миндело  ,  Места  2, 6,  Роук  1,  Сердика  4, 1, 3, 34, 13, 5,  Симитли  ,  УПИ-ІХ-1437, Кв.4  ,  УПИ-ХХVІ-1437, Кв.14

На 20.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 21.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 22.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 23.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 24.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3,  Витоша  5, 1, 4, 10, 3, 6,  Георги Димитров  Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76,  Георги Попов  5,  Гоце Делчев  6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8,  Илинден  19,  Кв. 43,  Петно № 4 По Плана На Симитли  ,  Квартал 26а,  Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  ,  Надежда  3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5,  Ораново  Оранжерии,  Пазара  Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин,  Петно №1,  Кв.26а  ,  Първи Май  4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15,  Рила  5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2,  Симитли  Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница,  Славей  4,  Трети март  5, 9, 3, 7, 2, 1,  Христо Ботев  33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23,  Христо Смирненски  62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58,  Чайка  18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6,  Шипка  8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 21.07.2020 г./10:16 – 16:30 ч./ –  Крупник:   Промишлена Зона  Цех

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Брестово,  Общ. Симитли:   Калугеровец

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мечкул:   Местност Зад Къщи

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Полето:   Галабарци  ,    4, Къща, Метанстанция, 2

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ракитна:   004077  ,  010040  ,  Махала Лулейска,    Жилище

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сенокос,  Общ. Симитли:   Калайджийска  ,  Чакърска

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  Склад,  Ливадите  ,  М.Драката,  М.Дрънкалица  Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка,  М.Ливадите  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Стария Андък,  Симитли  ,  Симитли  Магазин,  Стария Андък  ,  Христо Смирненски  16,  Яне Даракчийски  3

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Тросково:   Баров Път  ,  Местност Ливадище,    Скз Тросково

На 22.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Черниче:   Георги Димитров  10,  М.Сухата Река  Жилище, Магазин,  М.Сухата Река  Цех, Цех

На 23.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Симитли:   000866  ,  V-1336,  Кв.83  ,  Беласица  6, 4, 2, 5, 7, 3, 1,  Георги Димитров  121, 124, 123, 96, 86, 98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас-Временно Ст-Во, 43а, 49 2, 112, Фсмп, 110, 108, 100, 102, 104,  Герена  Цех,  Герена  Цех, Цех,  Гоце Делчев  16, 12, 7, 13, 3, 10, 9, 11, 17, 15, 5, 14,  Здравец  7, 5, 10, 3, 9, 1, 12, 4, 2, 8, 6, 18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Илинден  33, 27, 19, 29, 2, 35, 26, 61, 34, 42, 46, 14, 22, 49, 30, 10, 17, 58, 59, 72, 32, 40, 28, 36, 31, 44, 56, 23, 38, 20, 66, 12, 24, 13, 25,  Комсомолска  2, 7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  Лале  6, 8, 2, 4,  М.Дрънкалица  27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16,  М.Ливадите  Жилище,  М.Чобанци  ,  Малина  5, 14, 11, 9, 1, Кафе, 6, 3, 8, 10, 4, 12, 2, 7, 13,  Махала Чубан Дере  2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16, Жилище,  Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  Октомврийска  40, 12, 6, 34, 4, 7, 14, 20, 16, 5, 17, 3, 18, 2, 1, 10, 11, 13, 8, 22, 9, 65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21,  Пейо К Яворов  2, 4, 9, 17, 19, 5, 27, 13, 1, 15, 21, 3, 11, 7, 25, 23,  Плиска  10, 16, 8, 18, 12, 2, 20, 6, 4, 14,  Рила  8, 3, 8,  Родопи  20, 45, 19, 47, 13, 42, 58, 45, 7, 25, 5, 21, 27, 32, 15, 37, 12, 36, 60, 41, 39, 22, 17, 3, 30, 34, 43, 18, 14, 31, 26, 64, 52, 23, 35, 11, 38, 33, 1, 28, 8, 9, 29, 49, 10, 40, 6,  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6, 2,  Симитли  Складова База-Претоварна Гара, Гараж, Дет.Градина, 1, 1, Обект, Помпа За Напояване,  Стара Планина  24, 7, 20, 26, 3, 14, 10, 21, 15, 5, 2, 22, 16, 27а, 1, 18, 11, 8, 6, 9, 13, 23, 19, 1 Ъгъла, 12, 20, 4, 17,  Трети Март  11, Кафе, 13,  УПИ-ІІІ-1466 Кв.51,  Чобанско Дере  1, 9,  Шипка  10, 8,  Ямбол  10, 12, 4, 8, 6

На 23.07.2020 г./12:30 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Симитли:   Бор  5, 7, 4, 3, 6, 9, 1,  Васил Левски  5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, 47 7, 45, 47 2, 47 3, 23, 29, 16, 6, 10, 30, 36, 18, 25, 24, 44, 20, 55, 33, 19, 14, 32, 27, 31, 21, 28, 22, 12, 26, 10, 1, 2, 8, 2,  Витоша  5, 1, 4, 10, 3, 6,  Вихрен  5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8, 25, 15, 17, 22, 26, 28, 19а, 19, 24, 32, 21, 27, 23, 30, 20, 14, 11, 18, 9, 12, 10,  Георги Димитров  Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, 36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, 30, Магазин, 40, Лек.Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а,  Георги Петров  21, 5, 4, 12, 6, 23, 35, 19 Жилище, 25,  Георги Попов  5, 1, 2, 5, 7,  Гоце Делчев  6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8,  Гьорче Петров  21, 16, 15, 30, 7, 10, 33, 35, 28,  Изворите  27, 21, 12, 8, 5, 31, 13, 17, 3, 26, 10, 18, 23, 7, 1, 2, 30, 19, 1, 11, 16, 14, 9, 33, 29, 28, 15, 32, 6, 25, 22, 4, 37, 5, 36, 7, 45, 43,  Изгрев  4,  Илинден  19, 52, 38, 14, 19, 21, 2, 4, 29, 8, 1, 9, 6, 16, 25, 11, 10, 7, 31, 20, 15, 17, 3, Жилище, 18, 12, 5,  Кв. 43,  Петно № 4 По Плана На Симитли,  Квартал 26а,  Петно №3 По Плана на гр. Симитли,  Кокиче  10,  Коматиница  23,  М.Миндело,  Македония  1,  Места  2, 6,  Местност Лозенски Андък,  Надежда  3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5,  Никола Вапцаров  7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти,  Ораново  Оранжерии,  Пазара  Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин, Ферма, Услуги,  Петно №1,  Кв.26а  ,  Първи Май  4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, 22, 24, 20, 21, 19,  Р-Н Нова Махала  12, 6, 33, Жилище, 1, 23, 9, 21, 8, 31, 17, 2, 3, 26, 11, 13,  Рила  5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2,  Родопи  4, 2,  Роук  1,  Сердика  4, 1, 3, 34, 13, 5, 23, 43, 51, 18, 9, 3, 37, 20,  Симитли  Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница, Магазин, Рег.Служба, Читалище,  Славей  4, 14, 17, 9, 8, 10, 11, 16, 2, 12, 1б, 15, 5, 1, 4, 3, 6, 7,  Струма  6, 4, 1, 1,  Трети Март  5, 9, 3, 7, 2, 1, 35, 13, Жилище, 6, 8, 26, 24, 4, 21, 50, 33, 12, 28, 9, 34, 7, 27, 14, 31, 1, 29, 19, 15, 5, 32, 22, 18, Кафе, 10, 36, 25, 20, 16, 23, 30,  УПИ II-1437,  Кв.16  ,  УПИ IV-371,  Кв.90  УПИ XXVII-1437,  Кв.7,  УПИ-III-1458,  УПИ-ІІ-538, Кв.22,  УПИ-ІХ-1437, Кв.4,  УПИ-ХХVІ-1437, Кв.14,  Х- 372,  Христо Ботев  33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, 12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 28, 16, 2, 4, 10, 20, 22,  Христо Смирненски  62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, 36, 5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14,  Ц.Махала  2,  Чайка  18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6,  Шипка  8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 23.07.2020 г./15:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:   000866,  V-1336,  Кв.83,  Беласица  6, 4, 2, 5, 7, 3, 1,  Георги Димитров  121, 124, 123, 96, 86, 98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас-Временно Ст-Во, 43а, 49 2, 112, Фсмп, 110, 108, 100, 102, 104,  Герена  Цех, Цех,  Гоце Делчев  16, 12, 7, 13, 3, 10, 9, 11, 17, 15, 5, 14,  Здравец  7, 5, 10, 3, 9, 1, 12, 4, 2, 8, 6, 18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Илинден  33, 27, 19, 29, 2, 35, 26, 61, 34, 42, 46, 14, 22, 49, 30, 10, 17, 58, 59, 72, 32, 40, 28, 36, 31, 44, 56, 23, 38, 20, 66, 12, 24, 13, 25,  Комсомолска  2, 7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  Лале  6, 8, 2, 4,  М.Дрънкалица  27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16,  М.Ливадите  Жилище,  М.Чобанци  ,  Малина  5, 14, 11, 9, 1, Кафе, 6, 3, 8, 10, 4, 12, 2, 7, 13,  Махала Чубан Дере  2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16, Жилище,  Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  Октомврийска  40, 12, 6, 34, 4, 7, 14, 20, 16, 5, 17, 3, 18, 2, 1, 10, 11, 13, 8, 22, 9, 65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21,  Пейо К Яворов  2, 4, 9, 17, 19, 5, 27, 13, 1, 15, 21, 3, 11, 7, 25, 23,  Плиска  10, 16, 8, 18, 12, 2, 20, 6, 4, 14,  Рила  8, 3, 8,  Родопи  20, 45, 19, 47, 13, 42, 58, 45, 7, 25, 5, 21, 27, 32, 15, 37, 12, 36, 60, 41, 39, 22, 17, 3, 30, 34, 43, 18, 14, 31, 26, 64, 52, 23, 35, 11, 38, 33, 1, 28, 8, 9, 29, 49, 10, 40, 6,  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6, 2,  Симитли  Складова База-Претоварна Гара, Гараж, Дет.Градина, 1, 1, Обект, Помпа За Напояване,  Стара Планина  24, 7, 20, 26, 3, 14, 10, 21, 15, 5, 2, 22, 16, 27а, 1, 18, 11, 8, 6, 9, 13, 23, 19, 1 Ъгъла, 12, 20, 4, 17,  Трети Март  11, Кафе, 13,  УПИ-ІІІ-1466 Кв.51,  Чобанско Дере  1, 9,  Шипка  10, 8,  Ямбол  10, 12, 4, 8, 6

На 24.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд  ,  Струма

На 24.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Железница,  Общ. Симитли:   003056,  003141,  VII-122,  Имот 002867,  Местност Бачева Махала,  Местност Джалева Махала  Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б Къща, Жилище, Помпа,  Местност Джалевци  ,  Местност Долно Церово  12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, Къща,  Местност Дременец  ,  Местност Караджевица  ,  Местност Старата Върба,  Местност Шебечковица,  ПИ №001414  ,  Рибарска  ,  УПИ-XII-52,  Кв. 8  ,  УПИ-ХХІV-50,  Център-Над Жп Спирката,    Одз, Жилище, 1, 1, Къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа за напояване, Трифа

На 24.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:   I-819 Кв.25  ,  Аврора  21, 27, 23, 3, 19, 7, 25, 9, 4, 5, 15, 29, 2, 11, 1, 17, 13,  Бангелови Тополи  ,  Бреза  3, Магазин, 1,  Васил Левски  10,  Васил Левски  34,  Гео Милев  12, 12, 2,  Георги Бенковски  20,  Георги Димитров  36,  Георги Димитров  33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград,  Герена  Цех,  Герена  Цех, Цех,  гр.Симитли,  Даме Груев  10, 12, 8, Жилище,  Димитър Благоев  24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17,  Долен Герен  ,  Еделвайс  1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8,  Зеленка  13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16,  Искра  8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10,  Кокиче  12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, Помпа за напояване, 16,  М.Духарска  Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46,  Малина  6,  Марек  13, 5а, Автоработилница, 3а, 1, 9, 7, 15, 2, 10, 5, 8, 3, 11,  Местност Бангеови Тополи,  Местност Боро  ,  Местност Герено,  Местност Лочката,  Местност Чифлико, Извън Регулация, Промишлена Зона,  Жилищна Сграда-Вр.Стр,  Никола Вапцаров  4, 4а,  Ораново  Жилище, Работилница, Магазин,  Ораново  Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище,  Пазара  Магазин,  Пазара  Магазин,  Победа  2, 5, 4,  Полето,  Предел  29, 18, 37, 6, 33, 2, 25, 39, 51, 23, 21, 27, 24, 3, 35, 47, 20, 10, 31, 55, Бар, 41, 55, 15, 16, Жилище, Автоработилница, 12, 1, 43, 15, 8, 45, 9, 26, 1, 4, 19,  Предел  Жилище, 97, 2,  Първи Май  12, 5,  Руен  4,  Свобода  4,  Септемврийска  3, 20, 6, 14, 18,  Симитли  Жилище,  Симитли  Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище,  Симитли, УПИ II-1437, Кв.18,    Славянска  23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102,  Струма  8, 6, 10, 4, 7,  УПИ 1-538 Кв.22  ,  Христо Ботев  2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3,  Христо Смирненски  1,  Цар Симеон  6,  Чифлико  ,  Шипка  10,  Юрий Гагарин  8, 5, 3, 5, 4, 11а, 9, 11, 13, 2, 5 Жилище, 15, 17, 13, 6

На 24.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Местност Поището,  От Км.366+000 До  Км.366+720,  с.Долно Церово

 

Община Струмяни

На 21.07.2020 г./10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Влахи:   Вилна Зона Върбите,  Върбите  Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17,  Горните Ливади,  Грънчарска Скала  ,  Местност Върбите  ,  Синаница  ,  Средни Ливади  Вила,  УПИ ІІ,  Кв.4 – в.з.    Въбите

На 21.07.2020 г./10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Долна Градешница:   Неуточнен Адрес

На 21.07.2020 г./10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Илинденци:   Боровец  ,  Извън Регул./Р.Шашка/  Жилище,  Местност Боровец  Вила,  Местност Врабча  Вила,  Местност Врабче  Вила,  Синаница  Вила,  Тридесет И Втора  10,  Тридесет И Шеста  2

На 21.07.2020 г./10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кресна:   Върбите,  Тп Синаница 1,  Синаница

На 21.07.2020 г./10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плоски:   Ален Мак  14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3,  Бистрица  1,  Братя Миладинови  7, 2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7, 7,  Васил Левски  Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Долна Махала  10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13,  Дружба  7, 5, 4, 7, 2, 3,  Еделвайс  4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9,  Елово  7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9,  Иван Козарев  5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2,  Кокиче  2, 1, 4,  Кочо Честименски  1,  Лиляна Димитрова  2, 12, 10, 6, 14,  Местност Валога  Цех,  Местност Поручик Минков  Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса,  Методи Христов  3, 1, 2, 5, 1,  Мир  42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  УПИ Vi Кв.43  ,  УПИ-Vi-389, 390  ,  Хаджи Димитър  5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Цар Самуил  7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12,  Явора  14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,    Улично Осветеление

На 21.07.2020 г./10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сандански:   Асен Хадживасилев  9,  Любен Каравелов  1,  Местност Калинките  Жилище,  Местност Ушите  Мтп

На 21.07.2020 г./10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Струмяни:   Главен Път Е79  Цех За Обработка На Мрамор, Цех За Обработка На Мрамор,  Струма

Община Хаджидимово

На 20.07.2020 г./09:00 – 12:30 ч./ –  Абланица,  Общ. Хаджидимово:   595  ,  Анещи Узунов  29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30,  Балтачица  2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13,  Бузлуджа  12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14,  Васил Левски  30, 34, 26, 15, 28,  Даме Груев  17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15,  Дунав  16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18,  Елин Пелин  41, 39, 23, 21,  Кокиче  1,  Местност Лозята  Времянка,  Местност Шатора  Стопанска Постройка,  Поща,  Октомври  12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7,  Тридесет И Пета  1, 13, 14, 6,  Тридесет и шеста  9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2,  УПИ ІІ,  Кв.44

 

 

Община Якоруда

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   9-Ти Септември  44,  Алекса Сачков  ,  Васил И Сава Кокарешкови  5,  Владимир Поптомов  2, 25, 1, 63, 36,  Георги Андрейчин  3,  Гоце Делчев  9,  Димо Хаджидимов  37,  Местност Андрианов Чарк  Жилище-Вила,  Местност Бучин Дол  ,  Местност Семково  Ценър За Мечки, Вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Почивна База, Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, Тп, Туристическо Бунгало, Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, Вила, Дискотека, Станция На Технич. Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб,  Митко Саев  14,  Полковник Иван Тричков  10,  Р-Н Стопански Двор  Цех, Осветление, Банциг, Цех,  Шеста  8 Офис

На 21.07.2020 г./08:46 – 16:30 ч./ –  Якоруда:   Васил Левски  2,  Гоце Делчев  8,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  99, 24, 26, 22, 20,  Джебре/Иван Ботушанов/  2,  Екзарх Йосиф  16,  Кирил И Методи  35, 40, 31, 39,  Места/П.Джеджеров/  27, 41, 19, 25, 18, 20, 23, 47, 9, 16, 32, 21, 42, 39, 35, 26, 2, 99, 15, 37, 31, 61, 8, 38, 12, 53, 13, 36, 6, 45, 33, 51, 49, 22, 57, 10, 40, 7, 24, 14, 5, 17, 3, 29, 4, 55,  Местност Трещеник  Вила,  Миланица/Осма/  5, 9, 6, 3,  Пелистър  9,  Рила  10,  Седма  7,  Софроний  20, 25, 7,  Средна Гора  93, 2, 80, 3, 7, 90, 9, 99, 1, 5, 12, 95, 4,  Стефан Караджа/Никола Карад  25,  Стокевица  20, 3, 16, 22, 27, 18, 1, 5, 2,  Трещеник  99,  Хаджиалиш/Чавдарци/  52, 38, 36, 50, 6, 125, 32, 40, 44, 26, 34, 15, 22, 30, 13, 4, 42, 8, 2, 5, 28, 24, 17,  Христо Ботев  8, 24,  Цар Борис Iii/Георги Димитр  18, 95, 124,  Якорущица  10, 6, 14, 5, 4, 8, 16, 7, 12, 18, 9, 3, 2, 20,    Цех, Църква, Дърводелна, Работилница, Бензиностанция, Магазин, Бенциностанция

На 21.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:   Алпийска  Кантон,  Васил Левски  2,  Витоша  21,  Гоце Делчев  8,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  53, 99, 24, 26, 22, 20,  Джебре/Иван Ботушанов/  32, 14, 44, 48, 57, 16, 42, 30, 36, 10, 18, 50, 4, 2, 1, 7, 40, 65, 22, 3, 46, 13, 24, 5, 34, 51, 38, 28, 99, 26, 12, 20, 9, 2,  Екзарх Йосиф  11, 16,  Кирил И Методи  59, 35, 40, 31, 39,  Кожух  3,  Кьорови Колиби  ,  Места/П.Джеджеров/  21, 27, 41, 19, 25, 18, 20, 23, 47, 9, 16, 32, 21, 42, 39, 35, 26, 2, 99, 15, 37, 31, 61, 8, 38, 12, 53, 13, 36, 6, 45, 33, 51, 49, 22, 57, 10, 40, 7, 24, 14, 5, 17, 3, 29, 4, 55, 1,  Местност Кьолови Колиби  ,  Местност Трещеник  Цех, Работилница, Лагер, Вила, Ски Влек, Почивна База Змм Якоруда, Ресторант, Дом, 21 Вила, Вила, 2-3, Вила, Вила,  Миланица/Осма/  5, 9, 6, 3,  Неуточнен Адрес  ,  Ореховица  14, 4, 11, 27, 37, 38, 32, 40, 26, 7, 22, 55, 36, 33, 43, 16, 5, 34, 20, 57, 61, 45, 59, 1, 28, 30, 18, 15, 21, 9, 8, 19, 49, 23, 39, 53, 31, 3, 29, 12, 35, 13,  Пелистър  9,  Петко Р.Славейков  89,  Рила  10,  Седма  7,  Софроний  20, 25, 7,  Средна Гора  50, 93, 2, 80, 3, 7, 90, 9, 99, 1, 5, 12, 95, 4,  Стефан Караджа/Никола Карад  25,  Стокевица  20, 3, 16, 22, 27, 18, 1, 5, 2,  Трещеник  2, 2, 99, 99, 2,  Хаджиалиш/Чавдарци/  52, 38, 36, 50, 6, 125, 32, 40, 44, 26, 34, 15, 22, 30, 13, 4, 42, 8, 2, 5, 28, 24, 17,  Христо Ботев  32, 51, 8, 24,  Цар Борис Iii/Георги Димитр  30, 159, 55, 159, 18, 95, 124, 248,  Якорущица  10, 6, 14, 5, 4, 8, 16, 7, 12, 18, 9, 3, 2, 20,    Промишлена Зона, Офис, Работилница, Автоработилница, Вила, Цех, Църква, Дърводелна, Работилница, Бензиностанция, Магазин, Бенциностанция, Заведение

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дагоново

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ. Разлог:   Безименна  4

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Краище,  Общ. Белица:   Втора  ,  Двадесет И Първа  99, 2, 104, 8,  Двадесета  1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13,  Дванадесета  10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54,  Девета  10, 8,  Деветнадесета  21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30,  Десета  13, 1, 7, 1,  Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113,  Извън Регулацията  11, 23, 37,  Неуточнен Адрес  1,  Осемнадесета  8, 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10,  Пета  1, 29,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33,  Първа  32,  Седемнадесета  4, 1, 8, 2, 15,  Тринадесета  4, 2, 5, 3, 9, 1,  Христо Ботев  ,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4,  Шеста  61,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1,    50, 19, 11, 80

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Юруково:   029014 И 029015,  Масив 29 Поквс  ,  Местност Каменако  ,  Местност Камено

На 23.07.2020 г./09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода  1,  Цар Борис III/Георги Димитр  213,  Яворов  2,  Якорущица  1,    Усилвател

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,  на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,  текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg,  за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове,  с цел обезопасяване на съоръженията за работа,  осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,  върxу които са извършвани планирани дейности,  се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,  чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP

 

Свързани новини

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград за периода 22-26.06.2020

vesito

Скачат заплатите на кметовете на кметства в Сандански

vesito

/Видео/ Поклон пред Македончето в Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.