Откриха мъртва изчезналата жена от дом за ментални проблеми

Снощи в местността „Дервен“ в землището на село Вратца доброволци откриха тялото на Соня Георгиева Попова, която бе в неизвестност от 6 август. Жената е напуснала Дома за възрастни хора с ментални проблеми в селото и оттогава бе обявена за издирване.

На място е извършен оглед от дежурна оперативна група, като следи от насилие не са установени. Тялото, което не е във видима фаза на разложение, е транспортирано за аутопсия в болницата в Кюстендил.

По случая е образувано досъдебно производство в Районното управление – Кюстендил, а прокуратурата е уведомена.

Свързани новини

Последен месец с по-ниски пенсии

vesito

Призив за помощ: Светлин Илинов се нуждае от средства за лечение и възстановяване на дома си

vesito

Времето днес, четвъртък, 2 октомври: Дъждовно и ветровито

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.